Sprzedaż Ruda Śląska

10 ofert pracy
Oferta sponsorowana

Manager sprzedaży

Zaprosimy Cię z przyjemnością, byś przekonał się, że to, co przeczytałeś powyżej to nie tylko slogan, ale rzeczywistość. Wystarczy, że: * Ukończyłeś/kończysz szkołę średnią/studia..

praca.pl
Oferta sponsorowana

Przedstawiciel do obsługi klientów biznesowych

Aviva Sp. z o.o.pokaż opis

Od kandydatów oczekujemy: * doświadczenia w obszarze sprzedaży lub obsługi klienta, * nastawienia na działanie, aktywności, * systematyczności i wytrwałości, * umiejętności budowania relacji..

praca.pl
Oferta sponsorowana

Przedstawiciel ds. sprzedaży B2B

Aviva Sp. z o.o.pokaż opis

Od kandydatów oczekujemy: * doświadczenia w obszarze sprzedaży lub obsługi klienta – co najmniej 6 miesięcy, * nastawienia na działanie, aktywności, * systematyczności i wytrwałości, * umiejętności..

praca.pl

Prowadzenie Punktu Handlowego

RUCH SApokaż opis

Poszukujemy osób zainteresowanych współpracą na stanowisku Prowadzący Punkt HandlowyWymagamy:-chęci do pracy w handlu, - odpowiedzialności, komunikatywności i uczciwości, - chęci do prowadzenia..

1 dni temu aplikuj przez Nuzle

KASJER/ KASJERKA RUDA ŚLĄSKA

JobmanGrouppokaż opis

Zadania: *obsługa kasy *obsługa klienta Wymagania: *ukończone 18 lat *aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych *motywacja i chęć do podjęcia pracy *sumienne wywiązywanie się..

2 dni temu aplikuj przez Nuzle

Magister farmacji

Dr.Maxpokaż opis

Do stabilnej apteki w Rudzie Śląskiej szukamy magistra farmacji. Oferujemy wysokie wynagrodzenia wzbogacane premią, szkolenia i doskonalenie zawodowe, przyjazny zespół oraz pakiet benefitów(Multisport..

2 dni temu aplikuj przez Nuzle

Regionalny Przedstawiciel Techniczno - Handlowy

SIAD Poland Sp. z o.o. – jesteśmy wiodącą europejską firmą działającą w obszarach związanych z produkcją i wykorzystaniem gazów przemysłowych. Posiadamy certyfikacje zgodne z ISO 9001 oraz..

3 dni temu aplikuj przez Nuzle

Kasjer/sprzedawca - Ruda Śląska

Założona w 2001 Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego Work&Profit jest obecnie jedną z największych niezależnych polskich agencji zatrudnienia. W ciągu..

18 dni temu aplikuj przez Nuzle

Dodatkowa praca - wykladanie towaru

1977pokaż opis

Poszukuje energicznych dziewczyn do wykladania towaru w poniedzialek w godzinach 17:00-23:30 w Rudzie Slaskiej (dyskont odziezowy na Wirku). Tylko sooby posiadajace dzialalnosc gospodarcza lub takie ktorym..

64 dni temu aplikuj przez Nuzle

Merchandiser-wykładanie towaru Tesco Ruda Śląska

ASM SFApokaż opis

Merchandiser – wykładanie towaruZadania:- Wykładanie towaru w hipermarketach- RaportowanieWymagania:- Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych- Dyspozycyjność w godzinach nocnychProsimy..

86 dni temu aplikuj przez Nuzle

RUDA ŚLĄSKA - MAGISTER FARMACJI

pokaż opis

Apteka Słoneczna w RUDZIE ŚLĄSKIEJ zatrudni Magistra Farmacji do pracy na pełny etat.Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracy, stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 3700 zł netto.Osoby

92 dni temu z gumtree.pl

Pracownik Sklepu (etat – 130 godzin)

Lidlpokaż opis

Chcesz codziennie tworzyć z nami wysokie standardy sklepów Lidla? Dołącz do nas!

97 dni temu z lidl.pl

Merchandiser Mobilny, Ruda Śląska / Katowice

pokaż opis

MS Services jest liderem w branży usług wsparcia sprzedaży (merchandising, outsourcing sił sprzedaży) oraz promocji i animacji sprzedaży dla liderów rynku (m.in. Procter&Gamble, Danone, Mars Polska, Pepsi Cola GB) Obecnie poszukujemy kandydatów/ki na

113 dni temu z gumtree.pl
Oferta sponsorowana

Przedstawiciel Firmy ds. Horeca – stacjonarny

Zadania: * Pozyskiwanie nowych, a także utrzymywanie i rozwój poziomu zakupów u aktualnych Klientów firmy Selgros Sp. z o.o. z grupy klientów gastronomicznych, * Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy..

praca.pl
Oferta sponsorowana

Przedstawiciel ds. sprzedaży B2B

Aviva Sp. z o.o.pokaż opis

Naszym Przedstawicielom oferujemy: gwarantowane wynagrodzenie minimalne, intensywny rozwój zawodowy i osobisty dzięki licznym szkoleniom, stałą możliwość współpracy z ludźmi, budowania długoterminowych relacji, elastyczny czas pracy, brak górnego lim

praca.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości