Podobne oferty pracy

Kasjer/sprzedawca Poznań

pokaż opis

L ISSP Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 10629) firma zajmująca się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje..

Wczoraj z Nuzle

SPRZEDAWCA DO PIEKARNI.... POSZUKIWANY!!!!

pokaż opis

GRUPA AKCJA JOB Libra Europe- Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 9778 dla swojego Klienta, poszukuje kandydatów do roli: SPRZEDAWCY W PIEKARNI Miejsce: Poznań Jeśli posiadasz doświadczenie..

1 dni temu z Nuzle

Sprzedawca

pokaż opis

Szukamy ludzi komunikatywnych, otwartych z bardzo dużym wyczuciem estetyki. Mile widziane doświadczenie w branży odzieżowej. Konieczna pełna dyspozycyjność. Zakres obowiązków: - Obsługa klienta..

2 dni temu z Nuzle

Sprzedawca w supermarkecie - wypłaty tygodniowe

pokaż opis

Sprzedawca w supermarkecie w m. Komorniki Obowiązki: - obsługa terminala płatniczego wraz z obsługą kasy fiskalnej/dotykowej -rozliczenie kasetki po dniu pracy - przyjmowanie bonów towarowych Wymagania:..

14 dni temu z Nuzle

Sprzedawca-dział Mięso i Wędliny -os. Przyjaźni,Poznań!

pokaż opis

Obecnie w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy pracowników do sklepów pod szyldem Chata Polska na stanowisko: Sprzedawca stoiska mięso – wędliny Poszukujemy osób bez względu na wiek: -..

23 dni temu z Nuzle

Sprzedawca, Baranowo

pokaż opis

Serwis Personalny Sp. z o.o. (KRAZ 1428) dla swojego Klienta, zajmującego się sprzedażą i serwisem sprzętu ogrodniczego, leśnego i komunalnego uznanych marek, w związku z nieustannym rozwojem firmy..

29 dni temu z Nuzle

Kasjer/sprzedawca - Os. Sobieskiego - Chata Polska!

pokaż opis

CHATA POLSKA S.A. - jesteśmy siecią sklepów spożywczych z ponad 20-letnią tradycją i w 100% polską. Szukamy pracowników na stanowisko: Kasjer/sprzedawca Miejsce pracy: Chata Polska, Os. Sobieskiego..

30 dni temu z Nuzle

Sprzedawca/kasjer - Chata Polska!

pokaż opis

CHATA POLSKA S.A. - jesteśmy siecią sklepów spożywczych z ponad 20-letnią tradycją i w 100% polską. Miejsce pracy: Strzeszyńska 63, Poznań Stanowisko: Sprzedawca/kasjer/ekspedient Aktualnie poszukujemy..

31 dni temu z Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości