Podobne oferty pracy

Kasjer/Sprzedawca – Pruszcz Gdański – Praca...Nowe

pokaż opis

Agencja Pracy Tymczasowej Beetsma (nr rej. 5169) poszukuje dla swojego klienta osób na stanowisko:Kasjer/SprzedawcaMiejsce Pracy: Pruszcz GdańskiOpis stanowiska:Osoba zatrudniona na wymienionym stanowisku..

Dzisiaj z Nuzle

Kasjer/Sprzedawca - Pruszcz GdańskiNowe

pokaż opis

Firma Beetsma Sp. z o.o. (nr rej. 5169) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy w Holandii. Zajmujemy się pośrednictwem..

Dzisiaj z Nuzle

Kasjer/Sprzedawca - Pruszcz GdańskiNowe

pokaż opis

Agencja Pracy Beetsma Sp.z.o.o.(nr rej. 5169) aktualnie poszukuje osób chętnych do pracy w markecie.Lokalizacja: Pruszcz GdańskiStanowisko: Kasjer/SprzedawcaObowiązki pracownika:- obsluga klientów,-..

Dzisiaj z Nuzle

Sprzedawca - Pruszcz Gdański (STOKROTKA)Nowe

pokaż opis

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru..

Dzisiaj z Nuzle

Sprzedawca - Kasjer

pokaż opis

Zakres obowiązków: zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów zgodnie ze standardami firmy, budowanie i umacnianie relacji z klientami, dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów, odpowiednie przygotowanie stoiska do pracy, utrz

3 dni temu z praca.pl

Sprzedawca-kasjer

pokaż opis

Gdański Urząd Pracy.,.Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto 2400 - 2600 PLN Zakres obowiązków Obsługa klienta, wkładanie towaru na lady, dbanie o ład

3 dni temu z Centralna baza ofert pracy

Sprzedawca - Kasjer Pruszcz Gdański

pokaż opis

Sprzedawca – Kasjer Pruszcz GdańskiMiejsce pracy: Pruszcz GdańskiNASZE WYMAGANIA:* gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia(także w soboty i niedziele),* gotowość do pracy fizycznej,* rzetelność i uczciwość,* łatwość nawiązyw

3 dni temu z monsterpolska.pl

Sprzedawca – Kasjer Pruszcz Gdański

pokaż opis

Nasze wymagania:gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w soboty i niedziele),gotowość do pracy fizycznej,rzetelność i uczciwość,łatwość nawiązywania..

4 dni temu z erecruiter.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości