Sprzedawca - 14zł/h praca od zaraz (możliwe tygodniówki)

Miejsce pracy: Gniezno
Region: Wielkopolskie
Sprzedawca przy ul. Pałuckiej w Gnieźnie

Obowiązki:
- obsługa terminala płatniczego wraz z obsługą kasy fiskalnej/dotykowej
-rozliczenie kasetki po dniu pracy
- przyjmowanie bonów towarowych

Wymagania:
- aktualna książeczka sanitarno epidemiologiczna
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz
-dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin (w tym weekendy)

Oferujemy:
-umowa cywilnoprawna z pełnym ZUSEM
-stawka godzinowa 14 zł/h brutto.
- wynagrodzenie w formie tygodniowej, bądź miesięcznej do 15tego (decyzja podczas nawiązywania współpracy)

Cv proszę przesyłam poprzez portal lub zgłaszać się osobiście
FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa APT nr 6321 W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)".
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków