Podobne oferty pracy

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH NAWET 1700 EURO

pokaż opis

PFLEGEHELDEN jako jedna z największych niemieckich firm z branży opiekuńczej, we współpracy z polskimi Partnerami poszukujemy Opiekunek i opiekun ów gotowych do podjęcia pracy przy opiece na terenie..

5 dni temu z Nuzle

Opieka nad mobilną Seniorką -własny pokój...

pokaż opis

CENTRUM JĘZYKOWE KONIK to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech. Miejsce pracy: Niemcy, Gladenbach 35075, nr oferty:..

11 dni temu z Nuzle

Senior z okolic Stutgartu szuka opiekunki z komunikatywnym...

pokaż opis

CENTRUM JĘZYKOWE KONIK to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech. Miejsce pracy: Niemcy, Oberderdingen 75038, nr..

18 dni temu z Nuzle

Pomoc domowa

pokaż opis

Praca od zaraz. Sprzatątanie domu 100m raz w tygodniu. Dom znajduje się na lisińcu. Pierwszy dzień 12 zl/h do reki, potem gdy na stale 14zł/h do reki

26 dni temu z lento.pl

Opiekunka osób starszych

pokaż opis

Rozpoczęcie: 04.06.2018 Miejscowość: 27386 Brockel Osoba podopieczna: kobieta Opis osoby podopiecznej: Pani 84 lata, jest osobą leżącą. Ma demencje, obecnie się wyciszyła, jest spokój. Na wysokości..

37 dni temu z Nuzle

Poszukuję pomocy domowej

pokaż opis

Poszukuję młodej,energicznej osoby do prowadzenia domu.W razie zainteresowania proszę o kontakt telefoniczny 503022001. Pozdrawiam

42 dni temu z Nuzle

Opiekunka osób starszych

pokaż opis

Firma Pflege mit Herzen 24 zatrudni opiekunki osób starszych w Niemczech. Zlecenie od zaraz dla pani z dobrą znajomością języka niemieckiego w Düsseldorf Wiek: 96 lat Waga: 57 kg Wzrost: 170 cm..

48 dni temu z Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości