Sprawdzone zastępstwo dla opiekunki w Moers

Miejsce pracy: Częstochowa
Region: Śląskie
Sprawdzone zastępstwo w Moers dla opiekunki z podstawową znajomością niemieckiego:

Seniorka:
Wiek: 74
Wzrost: 155 cm
Waga: 50 kg
Podopieczna porusza się samodzielnie, może potrzebować pomocy przy wstawaniu, przy wchodzeniu po schodach, przy siadaniu. Podopieczna choruje na osteoporozę. Nie ma problemów w mową i słuchem. Jest w dobrym stanie psychicznym. Cierpi na częściową inkontynencję. Nosi wkładki, pieluchy dla bezpieczeństwa. 
Do pomocy jest krzesło- toaleta - Toilettenstuhl.

Senior:
Wiek: 78
Wzrost: 157 cm
Waga: 60 kg
Podopieczny porusza się samodzielnie, jednak ze względu na swój wiek potrzebuje czasami asekuracji osoby trzeciej w poruszaniu się , wstawaniu, przy wchodzeniu po schodach, przy siadaniu. Jest w dobrym stanie psychicznym. Podopieczny choruje na krzemicę, rozedmę płuc (zażywa również lek przeciw zakrzepicy). Nie ma problemu z mową i słuchem. 

Podopieczni są narodowości hiszpańskiej od 40 lat mieszkający w Niemczech; Mówią płynnie po niemiecku, zdarza im się robić błędy gramatyczne. Do tej pory mieszkali sami i sobie sami radzili. Gdy gorzej się czują poruszają się na wózku inwalidzkim lub przy balkoniku. Na dzień dzisiejszy nie stosują żadnej diety. Jedzą i piją samodzielnie. Podopieczni lubią kuchnię śródziemnomorską. Podopieczni lubi grać w gry planszowe i karty. Podopieczni są osobami spokojnymi i przyjacielskimi.

OBOWIAZKI:
Opiekunka pomaga podopiecznym w czynnościach dnia codziennego i  prowadzi dom: przygotowuje posiłki, robi zakupy, pierze, prasuje, sprząta. Dotrzymuje towarzystwa i chodzi z podopiecznymi na spacery.
 
INFORMACJE DODATKOWE:
Podopieczni mieszkają w mieszkaniu na parterze. Opiekunka ma do dyspozycji osobny pokój, łazienka do współużytkowania z podopiecznymi. Pokój ze standardowym wyposażeniem. Jest Internet do dyspozycji. Udostępnione korzystanie z telefonu na numery stacjonarne. 
Najbliższy sklep jest oddalony około 5-10 minut na piechotę.
Kontakt: 731 656 500, anna.kwiecinska@pmh.info.pl
Aplikuj na stanowisko:
Sprawdzone zastępstwo dla opiekunki w Moers
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości