Specjalista z językiem niemieckim - praca zdalna

Miejsce pracy: Łódź
Region: Łódzkie
CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych
osób ze znajomością języków obcych. Naszymi klientami są znane
międzynarodowe korporacje rozwijające się w Środkowej Europie jak
również polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Dla naszych klientów, dużych, międzynarodowych firm z branży
BPO/SSC poszukujemy kandydatów gotowych rozpocząć lub kontynuować
swoją karierę zawodową w obszarach
Administracji międzynarodowej/Księgowości/ Obsługi klienta /
Social Media lub Logistyki.

Opis stanowiska

po szkoleniu wstępnym będziesz w stanie:

• odpowiadać na przychodzące połączenia telefoniczne/ e-maile od
klientów dotyczące zagadnień technicznych związanych z
korzystaniem z konkretnej marki urządzeń
• dostarczyć wysokiej jakości standard obsługi klientów
• analizować i rozwiązywać najczęstsze zapytania korzystając z
przygotowanych przez nas rozwiązań
• współpracować z zespołem specjalistów it by poradzić sobie z
bardziej skomplikowanymi zagadnieniami

Profil kandydata

zanim rozpoczniesz szkolenie wstępne sprawdzimy czy posiadasz:

• bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego (min. b2)
• dobrą znajomość języka angielskiego (min. b1)
• odpowiednie zaplecze techniczne do pracy z domu np. dostęp do
szerokopasmowego internetu
• podstawowe doświadczenie w zakresie obsługi windows 7 i pakietu
ms office
• doświadczenie w zakresie obsługi klienta (jest mile widziane ale
nie jest wymagane)
• umiejętność pracy z zespołem, nastawienie na rozwiązywanie
problemów oraz umiejętność samodzielnego i efektywnego
zarządzania zadaniami
• gotowość do odbycia trzytygodniowego szkolenia w siedzibie firmy
w warszawie oraz sporadycznych podróży biura w trakcie trwania
kontraktu

_poszukujemy osób gotowych rozpocząć współpracę od końca maja
bądź początku czerwca!_

Co oferuje nasz klient:

• Praca zdalna z domu w oparciu o Umowę o pracę na pełen etat
• praca w Międzynarodowej firmie dla prestiżowych klientów
• jasno określona ścieżka kariery
• od ekspertów naszego klienta nauczysz się najlepszych praktyk
oraz biznesu na światowym poziomie
• poza wynagrodzeniem otrzymasz szeroki Pakiet dodatków
pozapłacowych
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków