Podobne oferty pracy

FRIGGA: Opieka nad seniorką w Strullendorf!...Nowe

pokaż opis

Poszukujemy opiekunki z komunikatywną znajomością j. niemieckiego oraz z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi. Mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy. Podopieczna, 97lat, 78kg..

Dzisiaj z Nuzle

FRIGGA: Zlecenie dla OPIEKUNA! start 16.06/ 1400e!Nowe

pokaż opis

Poszukujemy opiekuna lub opiekunki z doświadczeniem oraz z komunikatywną znajomością j. niemieckiego. Mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy. Podopieczna, 84lat, 70kg, 165cm Miejscowość:..

Dzisiaj z Nuzle

FRIGGA: Praca dla opiekunki/ SPRAWDZONE MIEJSCE/...Nowe

pokaż opis

Poszukujemy opiekunki z komunikatywna znajomością j. niemieckiego oraz z doświadczeniem w opiece nad osobami starszymi. Mile widziane referencje z poprzednich miejsc pracy. Podopieczna, 94lat, 50kg..

Dzisiaj z Nuzle

Absolwent PRAWA - obsługa administracyjna klientaNowe

pokaż opis

Zatrudnimy na stanowisko: Pracownik działu administracyjnej Obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej Miejsce pracy: Bydgoszcz Kancelaria Prawna w Bydgoszczy poszukuje osoby na stanowisko Pracownika Administracyjnego..

Dzisiaj z Nuzle

Obsługa Prawna Firm - Kancelaria Prawna, współpracaNowe

pokaż opis

Poszukujemy Radcy prawnego z kilkuletnim stażem, prowadzącego własną działalność gospodarczą, który nawiąże współpracę z naszą Kancelarią w zakresie obsługi prawnej, windykacji oraz egzekucji..

Dzisiaj z Nuzle

Kancelaria Prawna podejmie współpracę w formie...Nowe

pokaż opis

Zapraszamy do rozpoczęcia z nami współpracy w ramach: KANCELARII PARTNERSKIEJ Sprawdź czy nie szukamy właśnie Ciebie: - prowadzisz lub chciałbyś prowadzić własną Kancelarię Prawną - brakuje..

Dzisiaj z Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości