Podobne oferty pracy

Doradca klienta indywidualnego

Na czas określony Na co dzień w naszym zespole: masz bezpośredni kontakt z naszymi klientami zapewniając im kompleksową obsługę, jesteś profesjonalny/a i budujesz przyjazne relacje z klientami, pracujesz na swoją premię, prowadząc aktywną sprzedaż pr

2024-03-22 08:18:56
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
PKO Bank Polski
7 dni temu z praca.pl

DORADCA KLIENTA INDYWIDUALNEGO

Bankowość detaliczna

2024-03-21 08:20:01
8 dni temu z PKOBP.pl

Doradczyni / Doradca Klientów Premium

Zakres obowiązków: Kompleksowa współpraca z Klientami z segmentu Premium; Budowanie długotrwałych relacji z Klientami Premium oraz aktywne pozyskiwanie nowych; Rozpoznawanie i realizowanie potrzeb Klientów popr

2024-03-20 09:19:02
Raiffeisen Polbank
9 dni temu z raiffeisenpolbank.com

DORADCZYNI SERWISOWA/DORADCA SERWISOWY -GRAJEWO

Wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, z bezpośrednim kontaktem z klientem; wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe; dobrą znajomość budowy pojazdów samochodowych; wykształcenie techniczne (m

2024-03-16 12:37:09
Golden Serwis Sp. z o.o
13 dni temu z pracazarogiem.pl

Doradczyni serwisowa/ Doradca serwisowy

Twój zakres obowiązków, aktywna promocja usług serwisowych;, terminowa realizacja zleceń warsztatowych;, współpraca z pracownikami hali warsztatowej oraz kontakt z Klientami w zakresie zleceń;, rozliczanie zleceń i wystawianie faktur;, sprzedaż..

2024-03-13 16:40:29
16 dni temu z pracuj.pl

Doradca Klienta- umowa zlecenie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy - zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji - dbanie o najwyższą jakość obsługi WYMAGANIA: - Spróbuj! Nie wymagamy od Ciebie doświadcze

2024-03-06 18:31:07
PeoplePro
23 dni temu z aplikuj.pl

Praca doradca klienta

W związku z rozwojem obszaru poszukujemy doradcy klienta . Ełk, Olecko, Gołdap, Suwałki, Augustów Grajewo i okolice;) Do mojego zespołu poszukuję osób z doświadczeniem ,które chcą pracować i odnosić sukcesy pod skrzydłami stabilnej marki. Wymagania:

2024-02-12 12:24:22
Rodzaj pracy: Inna
Anna Łukowska-Czupryńska
46 dni temu z lento.pl

Doradca hipoteczny

Doradca hipotecznyTwój zakres obowiązków Współpraca z doradcami ds. nieruchomości = finansowanie transakcji zakupu; Kompleksowe zbadanie potrzeb finansowych klienta; Optymalne dopasowanie oferty finansowej i ubezpieczeniowej; Koordynowanie procesu kr

2024-02-02 11:01:35
SUCCESSIO sp. z o.o
56 dni temu z gowork.pl

Dla Lidera branży RTV/AGD/IT Poszukujemy Doradcy Klienta. Dołącz do nas i zostań Expertem ! Zakres obowiązków - sprzedaż produktów i usług zgodnie ze strategią i standardami firmy - zapewnienie Klientom informacji na temat bieżącej oferty i promocji

2024-01-28 13:14:12
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
PeoplePro
61 dni temu z lento.pl