Specjalista ds. obsługi klienta - umowa o prace

Miejsce pracy: Zielona Góra
Region: Lubuskie
Specjalista ds. obsługi klienta - umowa o pracę

Agencja Doradztwa Personalnego poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta
Numer w krajowym rejestrze agencji zatrudnienia: 168920.
Strona internetowa: www.welltoc.com
Rozmowa rekrutacyjna online.

Zadania na stanowisku pracy:
-Obsługa telefoniczna klienta biznesowego

Od kandydata oczekujemy:
- Doświadczenia w telefonicznej obsłudze klienta ewentualnie sprzedaży
- Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
- Pewności siebie
- Wysokiej kultury osobistej
- Profesjonalnej obsługi i pozytywnego podejścia do ludzi

Oferujemy:
- Prywatną opieka zdrowotna w grupie LUX MED
- Karnet na siłownie lub wybrane zajęcia sportowe
- Laptop firmowy
-Wsparcie szkoleniowe wykwalifikowanych specjalistów
- Ambitne wyzwania, dynamiczne środowisko pracy stymulujące do ciągłego rozwoju
- Międzynarodowe środowisko
- Umowę o pracę
-Ciekawe doświadczenie
- Profesjonalne referencje
Ogłoszenie pochodzi z lento.pl
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków