Specjalista ds. finansowych z j.obcymi

Miejsce pracy: Łódź
Region: Łódzkie
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista ds. finansowych z j.obcymi

Jakie zadania Cię czekają?

Kompletujemy zespół specjalistów ds. finansowych ze znajomością języka {niemieckiego/włoskiego/hiszpańskiego/rumuńskiego} do międzynarodowej firmy z branży BPO (Business Process Outsourcing) w Łodzi. Przewidziany jest przekrój stanowisk związanych z biznesową obsługą firm z całego świata.

To, co cechuję tę rekrutację, to świeżość, nowy zespół oraz nastawienie na kandydata. Zakres obowiązków oraz konkretne stanowisko zostaną wybrane i dopasowane indywidualnie do Twojego doświadczenia oraz obszaru, w jakim chciałbyś się rozwijać.

Podstawowe działy księgowości korporacyjnej związane są z Master Data (praca z danymi), AP (zobowiązaniami), AR (należnościami) czy GL (księgą główną). Biorąc pod uwagę outsourcingowy charakter firmy i jej międzynarodowy charakter, możesz również spodziewać się kontaktu z klientami z {Niemiec/Włoch/Hiszpanii/Rumunii}.

Profil kandydata:

Poszukujemy zarówno juniorów, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową w finansach, jak i doświadczonych księgowych, którzy chcieliby się rozwijać w tej branży.
Istotne będą tu dwie kompetencje:

• Znajomość języka obcego – {niemieckiego/włoskiego/hiszpańskiego/rumuńskiego} (C1) oraz angielskiego (C2).
• Background finansowy – wykształcenie, kursy lub doświadczenie w zawodzie w przypadku stanowisk wyższego szczebla.

Dlaczego ta oferta jest tak atrakcyjna?

• Firma, dla której prowadzimy rekrutację, działa od 2008 roku i obecnie plasuje się w czołówce firm outsourcingowych z branży księgowo-finansowej – czeka tu na Ciebie międzynarodowe środowisko i współpraca ze strategicznymi klientami z całego świata.
• Budowane są zupełnie nowe zespoły – jest to najlepszy moment na rozpoczęcie kariery w tej firmie i tworzenia struktury organizacyjnej Twojego własnego zespołu!
• Możliwości rozwoju i awansu w nowym miejscu i nowym zespole są największe.
• Indywidualne podejście do kandydata – tutaj to nie kandydat dopasowany jest do oferty, a oferta do kandydata. Podczas rozmowy z managerami, wspólnie ustalicie odpowiednie stanowisko.
• Atrakcyjne wynagrodzenie, dostosowane do oczekiwań i doświadczenia kandydata.
• Bogaty pakiet benefitów – opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie i wiele kart rabatowych.
• Długofalowa współpraca – po okresie próbnym, od razu umowa na czas nieokreślony.

Aplikuj na stanowisko:
Specjalista ds. finansowych z j.obcymi
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości