Spawacz MIG/MAG - OD ZARAZ

Miejsce pracy: Kielce
Region: Świętokrzyskie

Chcesz pracować w prestiżowej firmie? Szukasz pracy od zaraz? Mamy ofertę dla Ciebie!  Dla naszego Klienta, firmy z sektora zintegrowanych rozwiązań transportowych - Grupy MAN poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

spawacz


oferujemy
 • umowę o pracę na pełen etat (ZUS, płatny urlop, inne świadczenia),
 • możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu zawodowego,
 • pracę w systemie zmianowym,
 • atrakcyjne wynagrodzenie,
 • pracę od zaraz,
 • dla najlepszych stałą współpracę

Dla naszych Pracowników Tymczasowych przygotowaliśmy pakiet benefitów Randstad Plus. Odkryj PLUSy pracy z Randstad! Dowiedz się więcej na www.randstad.pl/kandydat/randstad-plus/


zadania
 • Spawanie elementów konstrukcji autobusów

oczekujemy
 • aktualne uprawnienia spawalnicze MIG MAG
 • znajomość rysunku technicznego
 • wykształcenie min. zawodowe
 • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
 • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym


Miejsce pracy: Firma MAN w Starachowicach

Praca od zaraz!


Jesteś zainteresowany/a – wyślij sms o treści ‘”spawacz ” pod numer  697 505 709 lub  605 207 106 - oddzwonimy i udzielimy Ci więcej szczegółów! Możesz też aplikować za pośrednictwem portalu. 


Na aplikacjach prosimy umieścić informację: 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.
Randstad Polska Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do rejestrowania i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wybranych kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.
Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje.
Oferta dotyczy pracy tymczasowej. 

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)

Aplikuj na stanowisko:
Spawacz MIG/MAG - OD ZARAZ
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości