Podobne oferty pracy

Młodsza Księgowa

Wczoraj z olx.pl

Samodzielna Księgowa/Samodzielny Księgowy

pokaż opis

Wymagania:Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,Biegłej i praktycznej znajomości przepisów podatkowych , SUS , Prawa Pracy oraz Ustawy o rachunkowości,Praktyczna znajomość obsługi komputera oraz programu Symfonia, Płatnik, Pakiet O

Wczoraj z pracuj.pl

Fakturowanie, księgowanie - nie wymagane doświadczenie

pokaż opis

Accounts Receivable Clerk As Accounts Receivable Clerk you will be responsible for:  Weekly & monthly reporting to the Credit Control Supervisor on the progress of the accounts status  Maintenance of accurate records of customers accounts as per pr

Wczoraj z lento.pl

Doradca Klienta Zamożnego

pokaż opis

Zostań naszym Doradcą! Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w inwestowaniu środków finansowych między innymi w produkty oparte o akcje przedsiębiorstw państwowych. W związku z rozwojem produktowym..

Wczoraj z Nuzle

Doradca Klienta Zamożnego

pokaż opis

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się polską firmą finansową. W związku z utworzeniem nowego Oddziału poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradcy Klienta Zamożnego do młodego zespołu. Jeżeli:..

Wczoraj z Nuzle

Dołącz do młodego zespołu i z nami buduj...

pokaż opis

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży finansowej poszukuje do zespołu kandydatów na stanowisko Managera Klienta Zamożnego. Jeśli cenisz sobie możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego..

Wczoraj z Nuzle

Praktykant Kontrola Finansowa

pokaż opis

Akademia BFF Polska Program Praktyk i Staży w BFF Polska S.A. i Spółkach Zależnych  Skończyłeś studia?  A może dopiero je zacząłeś?  Być może właśnie teraz zastanawiasz się co..

Wczoraj z Nuzle

Analityk Ryzyka MSP

pokaż opis

BFF Polska S.A. jest częścią międzynarodowej grupy bankowej BFF. BFF Polska S.A. oraz Banca Farmafactoring wspólnie tworzą jedną z największych i najszybciej rozwijających się instytucji, dostarczających..

Wczoraj z Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości