CCM Sp. z o.o.

tel: 797-458-095
  • Kategoria:

    Praca fizyczna
  • Stanowisko:

    Ślusarz
  • Lokalizacja:

    Katowice
  • Forma zatrudnienia:

    Umowa o pracę
  • Rodzaj pracy:

    Stała
  • Data publikacji:

    2017-10-10

Ślusarz - praca w Niemczech wysokie wynagrodzenie

Miejsce pracy: Katowice
Region: Śląskie

O firmie :

Jesteśmy niemiecką firmą która współpracuje z niemieckimi  pracodawcami

Legalna praca  tylko u Niemieckich  pracodawców.

Nasi Kandydaci/Kandydatki w szybkim terminie otrzymają od przyszłego pracodawcy (jeszcze przed wyjazdem) oficjalną oraz legalną umowę o pracę, według niemieckiego kodeksu pracy bez ponoszenia kosztów pośrednictwa.

Poszukujemy Ślusarzy chętnych do pracy w Niemczech

Obowiązki :

- związane z wykonaniem zawodu

Wymagania :

- Wykształcenie w zawodzie Ślusarz

- znajomość języka niemieckiego na poziomie A1+

- (mile widziane kilkuletnie doświadczenie w zawodzie)

Oferujemy :

- pracę w firmach i w zakładach Niemieckich

- Niemiecką umowę o pracę z pełnymi świadczeniami socjalnymi

- wynagrodzenie od 22500 EUR brutto do 3600 EUR (w zależności od doświadczenia oraz znajomości języka)

- zakwaterowanie i pomoc w organizacji całego pobytu.

Sposób aplikowania :

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie  CV ze zdjęciem  oraz dokumentacji w języku niemieckim na adres email: info@ccmcc.pl lub tel. +48 797-458-095

Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków