KGM Beratungs GmbH

tel: 4915161945952
  • Kategoria:

    Praca fizyczna
  • Stanowisko:

    Mechanik
  • Lokalizacja:

    Katowice
  • Forma zatrudnienia:

    Umowa o pracę
  • Rodzaj pracy:

    Stała
  • Data publikacji:

    2017-07-25

Ślusarz / mechanik monter maszyn - Praca w Niemczech

Miejsce pracy: Katowice
Region: Śląskie

KGM Beratungs GmbH - poszykuje Monterów , Ślusarzy , Mechaników przemysłowych do pracy w

Niemczech

Wymagania:

- Wykształcenie w kierunku ślusarskim lub mechanicznym

- doświadczenie na podobnym stanowisku pracy: Mechanik maszyn  ,Monter maszyn

- podstawowa znajomość języka Niemieckiego

- chęć podjęcia pracy w Niemczech

Obowiązki:

- prace ślusarskie

- prace montażowe i demontażowe

- prace według planu

Oferujemy:

- Niemiecką umowę o pracę z pełnym ubezpieczeniem

- Wynagrodzenie od 1500 - 2500 EUR+ dodatki za niedziele, święta, nocki

-  system zmianowy pracy

Sposób aplikowania:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres

e-mail: info@kgm-bertung.de lub kontakt pod numerem :

Tel.:  49 (0) 341 - 39 29 46 21
Fax:  49 (0) 341 - 39 29 46 32

e-mail: info@kgm-bertung.de
homepage: www.kgm-beratung.de

Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków