Podobne oferty pracy

Słupno, Pracownilk produkcjiNowe

pokaż opis

Zakład poszukuje pracownika produkcji. Praca od zaraz w systemie zmianowym. Nie wymagamy doświadczenia, przeszkolimy. Kontakt 505086496Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam..

Dzisiaj z Nuzle

Warszawa, Ursynów, HalaNowe

pokaż opis

Market poszukuje osób na kasę. Praca od zaraz w systemie zmianowym. Konieczna aktualna książeczka sanepid. Kontakt 505086496Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na..

Dzisiaj z Nuzle

Warszawa, Włochy, KasjerNowe

pokaż opis

Market pilnie poszukuje osoby na kasę. Praca od zaraz w systemie dwuzmianowym. Nie wymagamy doświadczenia, przeszkolimy. Konieczna aktualna książeczka sanepid.Kontakt 505086496Prosimy o zamieszczenie..

Dzisiaj z Nuzle

Słupno, Pracownik produkcjiNowe

pokaż opis

Zakład produkcyjny poszukuje osób. Praca od zaraz w systemie zmianowym. Nie wymagamy doświadczenia, przeszkolimy. Konieczna aktualna książeczka sanepid. Kontakt 505086496Prosimy o zamieszczenie w..

Dzisiaj z Nuzle

Warszawa, Ursynów, KasjerNowe

pokaż opis

Market poszukuje osób na Kasę. Praca od zaraz w systemie zmianowym. Nie wymagamy doświadczenia, przeszkolimy. Konieczna aktualna książeczka sanepid. Kontakt 505086496Prosimy o zamieszczenie w CV..

Dzisiaj z Nuzle

Warszawa, Ursynów, KasjerNowe

pokaż opis

Market spożywczy poszukuje osób na kasę. Praca od zaraz w systemie zmianowym. Konieczna aktualna książeczka sanapid. Kontakt 505086496Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: Wyrażam..

Dzisiaj z Nuzle

Warszawa, Ochota, Sklep odzieżowy poszukuje...Nowe

pokaż opis

Opis oferty pracy:Szukamy ludzi komunikatywnych, otwartych z bardzo dużym wyczuciem estetyki. Mile widziane doświadczenie w branży odzieżowej. Konieczna pełna dyspozycyjność.Zakres obowiązków:-..

Dzisiaj z Nuzle

Warszawa, Ochota. Sprzedawca w sklepie odzieżowymNowe

pokaż opis

Opis stanowiska:zapewnienie profesjonalnej obsługi klientautrzymywanie standardów i procedur wewnętrznych sieciobsługa klienta na kasiedbałość o porządek i czystość w sklepiezatowarowanie sklepuWymagania:pełna..

Dzisiaj z Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości