GRUPPO TRADE SERVICE POLSKA

tel: 797-018-247
  • Kategoria:

    Dorywcza
  • Stanowisko:

    Serwisant
  • Lokalizacja:

    Legnica
  • Forma zatrudnienia:

    Umowa zlecenie
  • Rodzaj pracy:

    Dodatkowa
  • Data publikacji:

    2017-11-20

Serwisant dedykowany - praca od zaraz

Miejsce pracy: Legnica
Region: Dolnośląskie

Witam. Pilnie poszukujemy pracownika do wykonywania serwisów dedykowanych dla kilku marek produktów. Możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Miejsce pracy: Carrefour Legnica

Nasza oferta skierowana jest głównie (ale nie tylko) do osób czasowo pozostających bez pracy, uczniów, studentów, emerytów oraz osób, które mają inną pracę i szukają możliwości dodatkowego zarobku.

Serwisy należy wykonywać dla poniższych marek:
*Procter & Gamble - poniedziałek, środa, piątek po 3-4h.
*Kamis - poniedziałek, środa, piątek po 1h
*Nestle - poniedziałek, środa, piątek po 2,5 h
*Mars karmy - poniedziałek 2h, środa 1,5h, piątek 2h

Wynagrodzenie za serwis:
*P&G - Student 550zł netto/miesiąc + premia max 200zł netto, Zus 444 zł netto/miesiąc + premia max 200 zł netto.
*Kamis - Student 11,15 zł netto/h, Zus 9,50 zł netto/h
*Nestle - Student 13,15 zł netto/h , Zus 10,00 zł netto/h
*Mars karmy - Student 12,15 zł netto/h , Zus 10,50 netto/h

Obowiązki:
-uzupełnianie brakującego asortymentu
-facowanie produktów
-kontrola terminów ważności
-utrzymywanie zasady FIFO
-dbanie o ekspozycję towaru według ustalonych standardów
-pomoc w przygotowaniu akcji promocyjnych

Oferujemy:
-umowę zlecenie
-pracę 3 x w tygodniu
-tel służbowy do wykonywania serwisów

Wymagania:
-dyspozycyjność 3x w tygodniu (pn, śr, pt) po 8-9 h
-posiadanie aktualnej książeczki sanepidowskiej
-ukończone 18 lat
-chęci do pracy
-odpowiedzialność

Osoby poważnie zainteresowane ofertą proszone są o kontakt telefoniczny 797 018 247

Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków