Podobne oferty pracy

Serwisant mobilny maszyn CNC

pokaż opis

Opis stanowiska: naprawa maszyn CNC i urządzeń peryferyjnych;montaż nowych maszyn CNC;prowadzenie wsparcia technicznego oraz szkoleń operatorów;Wymagania: poszukujemy pracowników doświadczonych..

Wczoraj z Nuzle

Serwisant urządzeń gastronomicznych

pokaż opis

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy.,.Umowa o pracę na czas nieokreślony Wynagrodzenie brutto od 2100 PLN Zakres obowiązków wg stanowiska

Wczoraj z Centralna baza ofert pracy

Serwisant kas fiskalnych i sieci komputerowych

pokaż opis

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy.,.Umowa o pracę na okres próbny Wynagrodzenie brutto do 2100 PLN Zakres obowiązków Instalacja, naprawa kas fiskalnych, naprawa wag. Naprawa instalacja PC obsługa stron internetowych

Serwisant mobliny maszyn CNC

pokaż opis

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy.,.Umowa o pracę na okres próbny Wynagrodzenie brutto od 3500 PLN Zakres obowiązków • naprawa maszyn CNC i urządzeń peryferyjnych; • montaż nowych maszyn CNC; • prowadzenie wsparcia technicznego oraz szkoleń operatorów

Serwisant dedykowany

pokaż opis

Witam. Pilnie poszukujemy pracownika do wykonywania serwisów dedykowanych dla kilku marek produktów. Możliwość podjęcia pracy od lipca.Miejsce pracy: Carrefour LegnicaNasza oferta skierowana jest..

3 dni temu z Nuzle

Serwisant dedykowany - praca od lipca

pokaż opis

Witam. Pilnie poszukujemy pracownika do wykonywania serwisów dedykowanych dla kilku marek produktów. Możliwość podjęcia pracy od lipca. Miejsce pracy: Carrefour Legnica Nasza oferta skierowana jest głównie (ale nie tylko) do osób czasowo pozostającyc

3 dni temu z lento.pl

SERWISANT MOBILNY MASZYN CNC

pokaż opis

OPIS STANOWISKA: naprawa maszyn CNC i urządzeń peryferyjnych; montaż nowych maszyn CNC; prowadzenie wsparcia technicznego oraz szkoleń operatorów; WYMAGANIA: poszukujemy pracowników doświadczonych na podobnych stanowiskach jak i absolwentów szkół; wy

4 dni temu z lento.pl