Podobne oferty pracy

Opiekunka Osoby Starszej - Niemcy Monachium

pokaż opis

Nasza Firma oferujepraca za granicą dla opiekunek- praca głównie w Niemczech, polega na świadczeniu usług opiekuńczych oraz pielęgnacyjnych osobom starszym i schorowanym. Naszym pracownikom oferujemy..

Wczoraj z Nuzle

Opieka w Niemczech

pokaż opis

Pro Domo Opieka Seniora zatrudni Opiekunki oraz Opiekunów do Niemiec OFERUJEMY : - Umowe zlecenie , - Opłacony przejazd , - Wynagrodzenie od 1200 € netto/miesiąc Stały kontakt pracowników firmy..

Wczoraj z Nuzle

CJ KONIK - PRACUJ W OPIECE - CAŁE NIEMCY

pokaż opis

CENTRUM JĘZYKOWE KONIK www.pracadlaopiekunek24.pl POSZUKUJE OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH NA TERENIE NIEMIEC MIEJSCE PRACY : NIEMCY - DOSTĘPNE RÓŻNE REJONY TERMIN WYJAZDU: OD ZARAZ na 4.6 lub 8 tygodni..

3 dni temu z Nuzle

Opiekunka do Pani w Monchengladbach

pokaż opis

41239 Mönchengladbach, Niemcy OPIS OFERTY Pani Ida (97 lat, 55 kg) mieszka w domu na zachodzie Niemiec. W tym samym domu ale w osobnej części mieszka syn. Rodzina mieszka w pobliżu, wspiera opiekunkę..

7 dni temu z Nuzle

Opiekunka do Pani w Wilhelmshaven

pokaż opis

26382 Wilhelmshaven OPIS OFERTY Pani Annegret 75 lat, 60 kg mieszka z mężem w domu z ogrodem. Pan jest całkowicie sprawny, do tej pory to on zajmował się żoną. Syn mieszka w pobliżu. Do zadań..

7 dni temu z Nuzle

Opieka nad osobą starszą

pokaż opis

Opieka dla Pani Anny na terenie Niemiec., 1250 euro/miesiąc Miejsce zlecenia: Bocholt Preferowany czas zlecenia: 2 miesiące, od 15 czerwca Opis zlecenia: Pani Anna ma 88 lat. Jest samodzielna, sama..

11 dni temu z Nuzle

Opiekunka do starszej osoby w zachodniopomorskiem

pokaż opis

Poszukuję opiekunki z zamieszkaniem do starszego małżeństwa w woj. zachodniopomorskiem. Osoby samodzielnie poruszające się, dobra stawka oraz warunki mieszkaniowe. Wymagane doświadczenie, referencje..

12 dni temu z Nuzle

Opieka nad samotnym panem od zaraz wysokie zarobki...

pokaż opis

CENTRUM JĘZYKOWE KONIK to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech. Miejsce pracy: Niemcy, Einbech 37574 , nr oferty:..

20 dni temu z Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości