Praca Sandomierz

563 oferty pracy
Oferta Ogólnopolska

Spawacz MAG (prace warsztatowe Poznań)

Bomet Sp. z o.o.pokaż opis

Lokalizacja: Poznań Zatrudnienie: Kontrakt, Cały Etat Stawka: 25-26 zł brutto / godzinę + dodatki Mieszkanie: Zapewnione i opłacone Termin rozpoczęcia: 06.12.2017 Zapotrzebowanie: 10-15 osób Pracownicy..

Aplikuj przez Nuzle
Oferta Ogólnopolska

kucharz , pomoc kuchenna, kelner

Poszukujemy pracowników do czterech restauracji na terenie Trójmiasta i okolic. Zatrudnimy osoby na stanowiskach: kucharz, pomoc kuchenna, kelner. Oferujemy zakwaterowanie oraz stałą pracę

Aplikuj przez Nuzle
Oferta sponsorowana

DevOps Engineer for Cloud

NOKIApokaż opis

Miejsce pracy: Wrocław Daily activities You will be a member of a scrum team consisting of programmers and DevOps engineers, developing cloud based automation solutions. You will have an overall responsibility for coding platform and application comp

praca.pl

Psycholog / Psycholog Transportu - Sandomierz

pokaż opis

DO ZADAŃ OSOBY NA W/W STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO: • przeprowadzanie badań psychologicznych • sporządzanie dokumentacji z badań • wydawanie orzeczeń WYMAGANIA • dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku Psychologia • mile widziane ukończone studi

Wczoraj z gumtree.pl

Operator obrabiarek CNC

MM-CAD Sp. z o.opokaż opis

Umowa o pracę na okres próbny Wynagrodzenie brutto od 3000 PLN Zakres obowiązków wykonywanie detali zgodnie z dokumentacją techniczną

Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Asystent Koordynatora

Arist Sp.z.o.opokaż opis

Poszukujemy pomocnika/asystenta koordynatora do pracy w Zakładzie Przetwórstwa Mięsnego w Niemczech. Wymagania : dobra znajomość jęz. niemieckiego i polskiego; czynne prawo jazdy kat. B (warunek..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Operator linii produkcyjnej

Pilkingtonpokaż opis

Operator linii produkcyjnejNSG Group, której częścią jest firma Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o.to jeden z największych światowych producentów szkła i produktów szklanychdla budownictwa..

Wczoraj z monsterpolska.pl

Młodszy specjalista ds. księgowości

Pilkingtonpokaż opis

Młodszy specjalista ds. księgowościNSG Group to jeden z największych światowych producentów szkła i produktówszklanych dla budownictwa oraz motoryzacji.Europejskie Centrum Usług Wspólnych w..

Wczoraj z monsterpolska.pl

ANALITYK DS. ZARZĄDZANIA WYDATKAMI TELEKOMUNIKACYJNYMI

Pilkingtonpokaż opis

ANALITYK DS. ZARZĄDZANIA WYDATKAMI TELEKOMUNIKACYJNYMINSG Group, której częścią jest firma Pilkington Polska Sp. z o.o. tojedenz największych światowych producentów szkła i produktów szklanychdla..

Wczoraj z monsterpolska.pl

Konsultant IS

Pilkingtonpokaż opis

Konsultant ISNSG Group, której częścią jest firma Pilkington Polska Sp. z o.o. to jeden znajwiększych światowych producentów szkła i produktów szklanych dlabudownictwa oraz motoryzacji.Na całym..

Wczoraj z monsterpolska.pl

MŁODSZY ADMINISTRATOR DANYCH SAP

Pilkingtonpokaż opis

MŁODSZY ADMINISTRATOR DANYCH SAPNSG Group to jeden z największych światowych producentów szkła i produktówszklanych dla budownictwa oraz motoryzacji.Europejskie Centrum Usług Wspólnych w Sandomierzu..

Wczoraj z monsterpolska.pl

Osoba Prowadząca Punkt Handlowy - Sandomierz

pokaż opis

Osoba Prowadząca Punkt Handlowy - SandomierzZAKRES OBOWIĄZKÓW:* Obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy* Odpowiedzialność za sprzedaż i funkcjonowanie punktu* Dbałość o gospodarkę towarową..

Wczoraj z monsterpolska.pl

PROWADZĄCY PUNKT SPRZEDAŻY RUCH

RUCH S.Apokaż opis

PROWADZĄCY PUNKT SPRZEDAŻY RUCHRUCH S.A.to firma z niemal 100-letnią tradycją i jeden z największychdystrybutorów prasy wPolsce. Dołączając do RUCH-u, stajesz się częściąhistorii i nowoczesności..

Wczoraj z monsterpolska.pl

Sprzedawca-Kasjer

Jeronimo Martins Polska S.Apokaż opis

SPRZEDAWCA – KASJERMiejsce pracy: SandomierzJMD15117Opis zadań:Osoby zatrudnione na powyższym stanowisku odpowiedzialne będą m.in.za:zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie ze standardami..

Wczoraj z monsterpolska.pl

Inspektor prawny ds. windykacji

Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto od 4000 PLN Zakres obowiązków współpraca z radcą prawnym w zakresie sporządzania pozwów, przygotowania wniosków do egzekucji komorniczej, rozliczanie nakazów

Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Gospodarz domowy

Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto 2400 - 2500 PLN Zakres obowiązków sprzątanie osiedla, odśnieżanie

Wczoraj z Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

Holandia- praca przy układaniu tulipanów

Zanetapokaż opis

Agencja Pośrednictwa Pracy Bestenwest Work Sp.z o.o. (13657) dla swojego holenderskiego klienta poszukuję osób chętnych do podjęcia pracy przy tulipanach Wyjazd 21-12 i 28-12 na 6 miesięcy……..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Specjalista ds. transkrypcji z j. niemieckim

pokaż opis

Pracuj zdalnie z każdego miejsca w Polsce! Na tym stanowisku będziesz zajmować się: * TRANSKRYPCJĄ niemieckojęzycznych nagrań - piszesz to, co usłyszysz. Co dostaniesz w zamian: * zniżki Manpower..

Wczoraj z jobs.pl

Konsultant ds. rekrutacji i administracji

pokaż opis

* Opieka nad klientami oddziału zarówno w aspekcie administracyjnym jak i rekrutacyjnym * Nadzór nad pełną realizacją i obsługą projektów rekrutacyjnych * Nadzór nad obsługą administracyjną..

Wczoraj z jobs.pl

Operator CNC - Atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja Pracy EUROPERSONNEL S.C.nr certyfikatu 12849dlaswojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:Operator CNCOpis stanowiska:obsługa maszyn CNC i frezarekWymagania:znajomość języka..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY

Firma P.W. KARABELA Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej, w związku z intensywnym rozwojem Spółki poszukujemy pracownika na stanowisko: PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY Miejsce pracy: SANDOMIERZ ZADANIA..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Kwalifikowany pracownik ochrony

Firma P.W. "KARABELA" Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej, w związku z ciągłym rozwojem firmy, poszukuje pracownika na stanowisko: PRACOWNIK OCHRONY Miejsce pracy: SANDOMIERZ WYMAGANIA: wpis na listę..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

referent

W Referacie Czynności Analitycznych i Sprawdzających oraz Wymiany Informacji Międzynarodowej w Urzędzie Skarbowym w Sandomierzu

Wczoraj z Biuletyn informacji publicznej

Menadżer ds. sprzedaży podstawa 3500

pokaż opis

Profi Credit Polska S.A. Firma Profi Credit Polska S.A. poszukuję osób otwartych, kreatywnych, ambitnych i świadomych swoich mocnych stron na stanowisko: Menadżer ds. sprzedaży Teren działania: Sandomierz , Staszów Obowiązki: - Realizacja celów sprze

2 dni temu z gumtree.pl

Zatrudnię lakiernika proszkowego oraz pomocnik...

pokaż opis

Zatrudnię lakiernika proszkowego oraz pomocnika do lakierni proszkowe w Pruszkowie, możliwość zakwaterowania Tel 535585846 meil dawid@dekotech.pl

2 dni temu z gumtree.pl

AGENT, umowa na czas nieokre

pokaż opis

AGENT, umowa na czas nieokre

2 dni temu z anonse.com

Kolportaż ulotek

2 dni temu z Ochotnicze Hufce Pracy

Kolportaż ulotek

3 dni temu z Ochotnicze Hufce Pracy

Pomocnik Sprzedawcy (umowa zlecenie)

NEONET S.Apokaż opis

Neonet S.A. jest firmą prężnie działającą w handlu detalicznym, hurtowym i internetowym. Opierając się na wspólnych staraniach i doświadczeniach Naszych Pracowników, tworzymy najkorzystniejszą..

4 dni temu z gazetapraca.pl

Operator linii produkcyjnej

ManpowerGroup Sp. z o.opokaż opis

Wymagania: * Sprawność manualna * Dyspozycyjność * Punktualność * Spostrzegawczość * Dokładność oraz rzetelność w wykonywaniu zadań * Umiejętność pracy w zespole zadania: * Obsługa maszyn..

4 dni temu z gazetapraca.pl

Konsultant ds. rekrutacji i administracji

Gi Group Sp z o.opokaż opis

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników tymczasowych. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych..

4 dni temu z gazetapraca.pl

inspektor ochrony zabytków

Delegatura w Sandomierzu

4 dni temu z Biuletyn informacji publicznej

inspektor ochrony zabytków

Wojewódzki Urząd Ochrony Zabytków w Kielcach Świętokrzyski Wojewódzki Konserwator Zabytków poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: inspektor ochrony zabytków Wojewódzki Urząd Ochrony..

4 dni temu z infopraca.pl
Oferta sponsorowana

Pracownik linii produkcyjnej przy pakowaniu żywności

praca na taśmie produkcyjnej pakowanie żywności ważenie kontrola zakwaterowanie dojazdy z i do pracy na terenie Holandii pełne ubezpieczenie zdrowotne wynagrodzenie w systemie tygodniowym opiekę polskich koordynatorów chęci do pracy na dłuższy okres

praca.pl
Oferta sponsorowana

Przedstawiciel Firmy ds. Horeca

Wymagania: * Mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze związanym ze sprzedażą i/lub obsługą klienta, * Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy, * Umiejętność analizy danych, * Umiejętności..

praca.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości