Dodaj za darmo ofertę ›
zaloguj|załóż konto
Stanowisko, słowo kluczowe lub nazwa firmy
Miejscowość, województwo
Pośrednictwo Pracy
tel: +48669-194-734
  • Kategoria: Produkcja
  • Lokalizacja: Białystok
  • Forma zatrudnienia:Umowa o pracę
  • Rodzaj pracy:Stała
  • Data publikacji oferty:2016-04-15

RZEŹNIK/UBOJOWIEC - praca - Niemcy, Holandia

Miejsce pracy: Białystok
Region: Podlaskie
Jesteśmy przekonani, że pomożemy także i Tobie. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub drogą elektroniczną.

OFERTY PRACY W WIELU ZAWODACH - NIEMCY HOLANDIA WIELKA BRYTANIA

Nasze Pośrednictwo Pracy KRAZ 11582 aktualnie poszukujemy dla swoich niemieckich klientów pracowników na stanowisko:

Poszukujemy osób z całej Polski

Zakres obowiązków: ubój zwierząt, rozbiórka mięsa.

Wymagania:

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego

• doświadczenie na stanowisku (mile widziane)

• własny samochód dostępny na wyjazd

• umiejętność pracy w zespole

• chęć rozwoju i poszerzania wiedzy

Oferujemy:

• umowa o pracę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy

• pełny etat + możliwość nadgodzin

• zakwaterowanie

• opieka polskiego koordynatora

• możliwość podjęcia pracy od zaraz

UBOJOWIEC, WYKRAWACZ, KLASOWACZ

BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA OBCEGO

 OFERTA DOTYCZY OSÓB Z TERENU CAŁEJ POLSKI

Region/Miasto: Holandia

Miejsce pracy: Różne miasta w Holandii w zależności od stanowiska: Amsterdam i Tilburg ( ubój wołowy), Rotterdam i Limburg (wykrawanie wołowiny), Enschede i Weert (wykrawanie i klasowanie wołowiny),
Utrecht , Almere, Boxtel (wykrawanie i klasowanie WIEPRZOWINY)

Opis stanowiska:
Dla naszych klientów z Holandii poszukujemy rzeźników specjalizujących się w jednej z poniższych prac:
Wykrawanie lub klasowanie wieprzowiny.
Wykrawanie lub klasowanie wołowiny.
Ubój wołowy.
Wymagania:
- Min. rocznego doświadczenia na jednym z powyższych stanowisk.
- Dobry stan zdrowia.
- Mile widziane ukończenie szkoły kierunkowej.

 Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV na adres e-mail:

pracownikeuinteria.pl

lub kontakt telefoniczny 669194734

Prosimy o załączenie klauzuli “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”