Praca Przemyśl

735 ofert pracy
Oferta Ogólnopolska

Lekarz dentysta - pomorskie - Rogowski Dental...

Nowoczesna, prężnie rozwijająca się klinika stomatologiczna Rogowski Dental Clinic w Słupsku, z dużą ilością pacjentów poszukuje do współpracy lekarza dentysty. Mile widziane zainteresowanie..

Aplikuj przez Nuzle
Oferta Ogólnopolska

Atrakcyjna praca w Holandii Nowe

Agencja Pracy EURO PERSONNEL S.C. nr certyfikatu 12849 posiada atrakcyjne oferty pracy u sprawdzonych pracodawców w Holandii.Obecnie poszukujemy osób na stanowiska:Pracownik produkcjiOpis stanowiska:-..

Aplikuj przez Nuzle
Oferta sponsorowana

Service Technician / Site Supervisor

PPHU VOSSpokaż opis

You are in charge of technical maintenance and installations works for conveyor systems on global tunneling jobsites; You are leading a small team of installers during the varied jobs; You monitor the quality standards during installations and mainte

praca.pl

Specjalista bezpieczeństwa i higieny pracy -...Nowe

pokaż opis

Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto od 2100 PLN Zakres obowiązków prowadzenie postępowań administracyjnych w zakresie chorób zawodowych, przestrzegania przepisów bhp w zakresie pracy

Dzisiaj z Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu

Pracownik przygotowujący posiłki typu fast...Nowe

Res-Gastro Sp. z o.o. S.Kpokaż opis

Umowa o pracę na czas nieokreślony Wynagrodzenie brutto od 13 PLN Zakres obowiązków Praca w kuchni-przygotowywanie kanapek,smarzenie produktów,obsługa kasy,prace porządkowe

Dzisiaj z Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu

KelnerNowe

Umowa o pracę na okres próbny Wynagrodzenie brutto od 2100 PLN Zakres obowiązków obsługa gości w restauracji hotelowej

Dzisiaj z Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu

Pracownik ProdukcjiNowe

Firma Bestenwest Work Sp. z o.o. (13657) poszukuje osób do pracy w Holandii na stanowisko: pracownik produkcji.Praca polega na pakowaniu, filetowaniu oraz rozbiórce mięsa drobiowego na hali produkcyjnej..

Dzisiaj aplikuj przez Nuzle

Osoba Prowadząca Punkt Handlowy - PrzemyślNowe

pokaż opis

Osoba Prowadząca Punkt Handlowy - PrzemyślZAKRES OBOWIĄZKÓW:* Obsługa Klientów zgodnie ze standardami firmy* Odpowiedzialność za sprzedaż i funkcjonowanie punktu* Dbałość o gospodarkę towarową..

Dzisiaj z monsterpolska.pl

DORADCA KLIENTANowe

Tesco Polska Sp. z o. opokaż opis

Jestem ekspertem od świeżej żywności.Z przyjemnością doradzam klientom...DORADCA KLIENTANr ref. 34015//1 Praca w wymiarze: 3/4 etatuMIEJSCE PRACY:PrzemyślMOJA PRACA POLEGA NA:• Obsługa klienta..

Dzisiaj z monsterpolska.pl

PROWADZĄCY PUNKT SPRZEDAŻY RUCHNowe

RUCH S.Apokaż opis

PROWADZĄCY PUNKT SPRZEDAŻY RUCHRUCH S.A.to firma z niemal 100-letnią tradycją i jeden z największychdystrybutorów prasy wPolsce. Dołączając do RUCH-u, stajesz się częściąhistorii i nowoczesności..

Dzisiaj z monsterpolska.pl

Doradca Klienta (Lady)Nowe

Tesco Polska Sp. z o. opokaż opis

Jestem ekspertem od świeżej żywności.Z przyjemnością doradzam klientom...Doradca Klienta (Lady)Nr ref. 31108//4 Praca w wymiarze: średnio 30 godz. tygodniowoMIEJSCE PRACY:Przemyśl LwowskaMOJA..

Dzisiaj z monsterpolska.pl

Asystent działu kasNowe

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163 - poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy..

Dzisiaj z hrlink.pl

Pracownik hali z obsługą wózka widłowegoNowe

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy..

Dzisiaj z hrlink.pl

Pracownik hali w markecie budowlanymNowe

Potrzebujesz gotówki na już? Uczysz się lub studiujesz i chcesz pogodzić naukę z pracą? Jesteś osobą pracującą i szukasz dodatkowego zajęcia na kilka godzin dziennie lub na weekend? A może..

Dzisiaj z hrlink.pl

Pracownik FizycznyNowe

Euro Personnelpokaż opis

Agencja Pracy EURO PERSONNEL S.C. nr certyfikatu 12849dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:Pracownik przy uprawie ogórkówOpis stanowiska:- zbiory ogórków- sortowanie- inne..

Dzisiaj aplikuj przez Nuzle

Magazyny, produkcja - Holandia

Holandiajobspokaż opis

Holandiajobs jest Agencją Pośrednictwa Pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 10960. Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: orderpicker, pracownik produkcji, sortowacz..

Wczoraj aplikuj przez Nuzle

Praca Dodatkowa

Praca dodatkowa w finansach. Lubisz pracować z ludźmi, cenisz sobie dobry kontakt w relacjach interpersonalnych ? Obsługa komputera, znajomość programu Office. Oferujemy : * atrakcyjne wynagrodzenie..

Wczoraj z Employsystem

Doradca Finansowy

Chcesz współpracować zfirmą z branży finansowej ? Lubisz sprzedaż i kontakt zludźmi ? Cechuje Cię pasja i zaangażowanie w realizację postawionych celów ? Szukasz firmy w której naprawdę możesz..

2 dni temu z Employsystem

Mobilny doradca do obsługi wniosków Call Center

Profi credit polska s.a. jedna z największych firm pożyczkowych w Polsce stawiająca na rozwój swoich pracowników i współpracowników w związku z rozbudową sieci sprzedaży poszukuje: mobilnego..

2 dni temu z Employsystem

Mobilny doradca - Przemyśl,Jarosław

Profi credit polska s.a. jedna z największych firm pożyczkowych w Polsce stawiająca na rozwój swoich pracowników i współpracowników w związku z rozbudową sieci sprzedaży poszukuje: mobilnego..

2 dni temu z Employsystem

Doradca Klienta

Ogólnopolska firma z sektora finansowego aktualnie poszukuje : __ _doradcy klienta_ Miejsce działania: przemyśl osoba ta będzie odpowiedzialna za: Oferowanie i zawieranie umów pożyczkowych Budowanie..

2 dni temu z Employsystem

Przedstawiciel ds. Sprzedaży Pożyczek

MIEJSCE PRACY: PRZEMYŚL oferujemy: * Możliwość rozwoju w nowoczesnej i przyjaznej korporacji * Wysokie wynagrodzenie, uzależnione od wyników * Profesjonalny system szkoleń * Dostęp do najnowocześniejszych..

2 dni temu z Employsystem

Doradca Klienta - Przemyśl

Miejsce pracy: Przemyśl WYMAGANIA. oczekujemy od ciebie : * motywacji * zaangażowania w realizacji powierzonych obowiązków * mobilności ZAKRES OBOWIĄZKÓW. dołączając do nas, będziesz zajmować..

2 dni temu z Employsystem

Doradca - Przemyśl i okolice

Doradcy do obsługi wniosków pożyczkowych miejsce działania : Przemyśl i okolice u nas będziesz zajmował się: obsługą wniosków pozyskiwaniem własnych klientów finalizacją umów pożyczkowych..

2 dni temu z Employsystem

Inspirująca praca - doradztwo !

DORADZTWO FINANSOWE. Z Nami zdobędziesz doświadczenie w branży finansowej. Będziesz pracował w zgranym zespole doradców, a co najważniejsze nie wymagamy doświadczenia w Naszej branży. Stawiamy..

2 dni temu z Employsystem

Poznań, wielkopolskie

pokaż opis

Oczekujemy:doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku w branży technicznej na rynkach zagranicznychwykształcenia min. średniegoumiejętności samodzielnego pozyskiwania nowych Klient

3 dni temu z pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

Polski Ogród Sp. z o.opokaż opis

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna m.in. za: * Sprzedaż produktów i obsługę klientów na przydzielonym terenie * Realizację standardów merchandisingowych i dbałość o dostępność oferowanego..

3 dni temu z praca.pl

Kierowca samochodu ciężarowego

pokaż opis

Umowa o pracę na czas określony Wynagrodzenie brutto od 2000 PLN Zakres obowiązków dowóz towarów do odbiorców hurtowni

3 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Przemyślu

Sortowacz i pakowacz warzyw w Holandii

Flex-Employmentpokaż opis

Flex-Employment to międzynarodowa agencja zatrudnienia z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie pośrednictwa pracy. Szukasz stabilnej i dobrze płatnej pracy w Holandii, jesteś we właściwym..

3 dni temu aplikuj przez Nuzle

Fakturzysta-Kasjer-Magazynier

Eurocash S.Apokaż opis

IDEALNY KANDYDAT POWINIEN: * Być komunikatywny i zmotywowany do pracy, * Charakteryzować się sumiennością i zaangażowaniem w wykonywane zadania, * Posiadać książeczkę sanepid. * Posiadać uprawnienia..

3 dni temu z gazetapraca.pl

Menedżer Klienta

Gdy rozwiązujesz problemy, nie szukasz dróg na skróty. chcesz rozumieć wszystkie procesy zachodzące wzmieniającym się świecie. tak jak ty, chcemy reagować na zmiany w dziedzinie finansów i..

3 dni temu z gazetapraca.pl

starszy specjalista

W Sekcji Edukacyjno - Wychowawczej Strzeżonego Ośrodka dla Cudzoziemców w Przemyślu

3 dni temu z Biuletyn informacji publicznej

starszy specjalista

Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej w Przemyślu Komendant Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: starszy specjalista Bieszczadzki Oddział Straży..

3 dni temu z infopraca.pl
Oferta sponsorowana

Elektryk

FIBRIS S.A.pokaż opis

montaż instalacji elektrycznych, instalowanie i uruchamianie maszyn i urządzeń elektrycznych, wykonywanie przeglądów technicznych, konserwacji instalacji elektrycznych maszyn i urządzeń produkcyjnych, usuwanie bieżących awarii elektrycznych maszyn i

praca.pl
Oferta sponsorowana

Logistics Manager

Lear Corporation Poland II Sp. z o.o.pokaż opis

Your responsibilities: Team management – develop and motivate the team, encourage to reach common goals (~10 direct reports) Managing the full operational cycle of logistics in the plant Launching new projects in line with corporate standards with op

praca.pl
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości