Podobne oferty pracy

magazynier

pokaż opis

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu.,.Umowa o pracę w zastępstwie Wynagrodzenie brutto 2700 - 3000 PLN Zakres obowiązków prace fizyczne, kompletowanie, dokładanie towau

Wczoraj z Centralna baza ofert pracy

Magazynier

pokaż opis

Miejsce pracy: KONINKO koło Poznania Obowiązki: - sortowaniem i kompletacja zamówień - rozładunek i załadunek towaru - przyjęcie i wydanie towarów - obsługa wózka widłowego wysokiego składowania..

Wczoraj z Nuzle

Magazynier

pokaż opis

ZADANIA: -kompletacja zamówień -załadunek i rozładunek towaru -przyjęcie i wydanie towaru -inwentaryzowanie. OFERUJEMY: - stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę -praca pn-pt + co trzecia..

Wczoraj z Nuzle

Magazynier Sekcji Opakowań i Reklamacji ( Kostrzyn...

pokaż opis

Magazynier Sekcji Opakowań i Reklamacji ( Kostrzyn Wlkp )Miejsce pracy: PoznańDC08 -ZOPIS ZADAŃ:Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienieprawidłowego funkcjonowania centrum dystrybucyjnego poprzez - zgodne zobowiązujący

Wczoraj z monsterpolska.pl

MAGAZYNIER

pokaż opis

Rozładowuje dostawy materiałów do Magazynu,zabezpiecza materiały do produkcji w czasie transportu wewnętrznego,przygotowuje materiały wg zlecenia produkcyjnego materiałów, dokumentów magazynowych,uzyskuje..

Wczoraj z Nuzle

Magazynier

pokaż opis

HR Kadry Sp. z o.o. Która figuruje w rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 16067 to zespół wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników. Zajmujemy się zarówno rekrutacją..

Wczoraj z Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości