Podobne oferty pracy

Praktykant ds. budowy baz danych

pokaż opis

De Gruyter (www.degruyter.com) jest wydawcą akademickim o ponad 260-letniej tradycji. Co roku publikujemy ponad 1300 nowych artykułów naukowych z obszaru nauk ścisłych, humanistycznych i społecznych..

5 dni temu z Nuzle

3 miesięczne płatne staże - Gdańsk

pokaż opis

3- miesięczne płatne staże Firma TERRA Szkolenia i Doradztwo Przemysław Omieczyński zaprasza do udziału w projekcie, realizowanym w ramach Funduszy Europejskich: ,,Azymut na zatrudnienie – kompleksowy..

41 dni temu z Nuzle

ADMINIDSTRATOR SIECI KOMPUTEROWYCH + STAŻ!

pokaż opis

Szukam ludzi chętnych do udziału w szkoleniu zawodowym na ADMINIDSTRATORA SIECI KOMPUTEROWYCH. Po szkoleniu kieruję na odpłatny staż 3 lub 6 miesięczny. Jeśli mieszkasz na pomorskim i zostałeś..

88 dni temu z Nuzle

Administrator Baz Danych + STAŻ!

pokaż opis

Szukam ludzi chętnych do udziału w szkoleniu zawodowym na ADMINISTRATORA BAZ DANYCH. Po szkoleniu kieruję na odpłatny staż 3 lub 6 miesięczny. Jeśli mieszkasz na pomorskim i zostałeś zwolniony..

88 dni temu z Nuzle

Pracownik Obsługi Biura + STAŻ!

pokaż opis

Szukam ludzi chętnych do udziału w szkoleniu zawodowym na PRACOWNIKA OBSŁUGI BIURA. Po szkoleniu kieruję na odpłatny staż 3 lub 6 miesięczny. Jeśli mieszkasz na pomorskim i zostałeś zwolniony..

88 dni temu z Nuzle

Opiekun osób starszych + staż!

pokaż opis

Szukam ludzi chętnych do udziału w szkoleniu zawodowym na OPIEKUNA OSOBY STARSZEJ. Po szkoleniu kieruję na odpłatny staż 3 lub 6 miesięczny. Jeśli mieszkasz na pomorskim i zostałeś zwolniony..

88 dni temu z Nuzle

Telemarketer + STAŻ!

pokaż opis

Szukam ludzi chętnych do udziału w szkoleniu zawodowym na TELEMARKETERA. Po szkoleniu kieruję na odpłatny staż 3 lub 6 miesięczny. Jeśli mieszkasz na pomorskim i zostałeś zwolniony lub właśnie..

116 dni temu z Nuzle

Sekretarka/ sekretarz + STAŻ!

pokaż opis

Szukam ludzi chętnych do udziału w szkoleniu zawodowym na SEKRETARKA/SEKRETAŻ. Po szkoleniu kieruję na odpłatny staż 3 lub 6 miesięczny. Jeśli mieszkasz na pomorskim i zostałeś zwolniony lub..

116 dni temu z Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości