Praktyki i staże Warszawa

6 ofert pracy

Staż w Zespole Szkoleń i RozwojuNowe

Skanskapokaż opis

Dołącz do Zespołu Rozwoju i Szkoleń jako stażysta. Czas trwania stażu: 6 miesięcy Miejsce pracy: Warszawa Będziesz zajmować się: •wsparciem w organizacji i logistyce szkoleń •obsługą..

Dzisiaj aplikuj przez Nuzle

Praktykant w Zespole Analitycznym

Grupa INVESTIN rozwija i finansuje zaawansowane technologie, poprzez inwestycje Venture Capital, programy akceleracji start-upów oraz wszechstronne doradztwo w obszarze globalnego rynku innowacji. W..

6 dni temu aplikuj przez Nuzle

Redaktor serwisu

NiceSport.plpokaż opis

Chciałbyś pisać o drużynie, której kibicujesz - poznać świat sportu od jego zaplecza, zobaczyć mecz z trybuny prasowej, uczestniczyć w konferencjach prasowych, rozmawiać z zawodnikami? Robisz..

15 dni temu aplikuj przez Nuzle

Stażysta/ka w agencji zatrudnienia

Manpowerpokaż opis

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Stażysta/ka..

48 dni temu aplikuj przez Nuzle

Fizjoteraupeuci/Masażyści

Warszawskie Centrum Medyczne i Rehabilitacji umiejscowione na Pradze Północ w okolicach Dworca Wschodniego poszukuje fizjoteraupeutów na 2 lub 3 roku w trakcie studiów licencjackich do odbycia praktyk..

80 dni temu aplikuj przez Nuzle

Staż Java

Studiujesz informatykę?Dopiero się uczysz, ale chcesz uczyć się od najlepszych?Nie wystarczają Ci projekty ogólnie dostępne na rynku – chcesz brać udział w najciekawszych? Chcesz rozwijać..

106 dni temu aplikuj przez Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości