Praktyki i staże Łódź

7 ofert pracy

Stażysta w Dziale KsięgowościNowe

Firma Hutchinson jest częścią międzynarodowego koncernu należącego do grupy TOTAL. Zakład Łódź 1 zajmuje się produkcją uszczelnień karoseryjnych do samochodów oraz produkcją pasków transmisyjnych..

Dzisiaj aplikuj przez Nuzle

Praktykant w Dziale HandlowymNowe

Magellan S.Apokaż opis

Akademia Magellana Program Praktyk i Staży w Magellan S.A. i Spółkach Zależnych § Skończyłeś studia? § A może dopiero je zacząłeś? § Być może właśnie teraz zastanawiasz się co studiować?..

Dzisiaj aplikuj przez Nuzle

Praktykant w Dziale ComplianceNowe

Magellanpokaż opis

Akademia MagellanaProgram Praktyk i Staży w Magellan S.A. i Spółkach Zależnych-Skończyłeś studia?-A może dopiero je zacząłeś?-Być może właśnie teraz zastanawiasz się co studiować?-Chcesz..

Dzisiaj aplikuj przez Nuzle

Praktyki Dział MarketinguNowe

Studiujesz? Jesteś otwarty/-a i komunikatywny/-a?Masz nietuzinkowe pomysły i wyjątkowy zmysł estetyczny?Nie sprawia Ci problemu posługiwanie się Internetem i pakietem Office?Chciałbyś/chciałabyś..

Dzisiaj aplikuj przez Nuzle

Pracownik magazynu meblowego - 10,46 euro/h

Ciekawa oferta pracy dla osób z dobrą znajomością języka angielskiego – praca na magazynie z meblami znanej szwedzkiej sieci sklepów. Jeżeli chcesz dobrze zarobić w euro i jesteś gotowy do..

14 dni temu aplikuj przez Nuzle

Stażysta w dziale Dokumentacji Zakupowej

Redanpokaż opis

Zapraszamy do współpracy z jedną z największych polskich firm odzieżowych, która posiada blisko 600 punktów sprzedażowych w Polsce oraz w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Możesz mieć..

45 dni temu aplikuj przez Nuzle

Praktykant w Dziale Rekrutacji

Obowiązki: telefoniczny i bezpośredni kontakt z Kandydatami, · wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska..

54 dni temu aplikuj przez Nuzle
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości