Pflege Mit Herzen

tel: 886-421-341
 • Kategoria:

  Pomoc domowa i opieka
 • Lokalizacja:

  Iława
 • Forma zatrudnienia:

  Umowa zlecenie
 • Rodzaj pracy:

  Tymczasowa
 • Data publikacji:

  2017-06-27

Pracuj legalnie i zarabiaj na swoje potrzeby

Miejsce pracy: Iława
Region: Warmińsko-mazurskie

Firma Pflege mit Herzen zatrudni opiekunkę osób starszych na zlecenie w miejscowości Papenburg od 16.07.2017 na 2 miesiące

Szukamy pani z dobrą znajomością języka niemieckiego, doświadczeniem w opiece w Niemczech

Podopieczna w wieku 95 lat, waży 70kg, mierzy 165cm wzrostu. Porusza się na wózku inwalidzkim lub przy wsparciu drugiej osoby, w okresach mocnego osłabienia jest osobą leżącą. Wymaga pomocy przy transferze, cierpi na dezorientacje czasowo-przestrzenną i do osób. Cierpi na depresję oraz początkową demencję. Ma problemy ze wzrokiem oraz słuchem. Choruje również na cukrzycę, inkontynencję. Z toalety korzysta z pomocą, używa pieluchomajtek, nie stosuje diety, nie potrzebuje pomocy w nocy. Lekarz przychodzi na wizyty domowe, na tle nerwowym ma zaczerwienioną prawą część twarzy – należy 3x dziennie smarować maścią i podawać krople.

Do pomocy w domu znajdują się: wózek inwalidzki, balkonik, krzesełko toaletowe, specjalistyczne łóżko i krzesełko pod prysznic. 1x w tygodniu przychodzi opieka medyczna i rozkłada lekarstwa.

Opiekunka pomaga w czynnościach pielęgnacyjnych, higienie osobistej, toalecie, ubieraniu/rozbieraniu, zmiana pieluchomajtek. Dodatkowo prowadzi gospodarstwo domowe.

Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu (150m2), do dyspozycji opiekunki pokój ze standardowym wyposażeniem, radio,TV, lodówka, z pokoju jest wyjście na taras do ogrodu, osobna łazienka, dostęp do internetu.

Z relacji obecnej opiekunki: sympatyczna, rozmowna, spokojna pani, demencja w stopniu lekkim. Podopieczna lubi przebywać w łóżku, nie wychodzi na spacery, nie ma problemów z przechodzeniem samodzielnie na wózek lub ze wstawaniem z łożka, samodzielnie korzysta z toalety, należy ją asystować 2x w tygodniu podczas kąpieli. 2-3x dziennie należy mierzyć poziom cukru i pilnować by nie jadła zbyt dużo słodyczy. Czas wolny najczęściej 13-15 ale można to uzgodnić inaczej. Do dyspozycji opiekunki rower.

Oferujemy legalne zatrudnienie, opłacone składki ZUS, ubezpieczenie. Firma zapewnia przejazd, oraz stały kontakt z polskim koordynatorem podczas zlecenia.

Zainteresowane panie zapraszamy do kontaktu PW lub 886 421 341

Aplikuj na stanowisko:
Pracuj legalnie i zarabiaj na swoje potrzeby
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości