zaloguj|załóż konto
Dodaj za darmo ofertę ›
Stanowisko, słowo kluczowe lub nazwa firmy
Miejscowość, województwo
Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o.
tel: 732-828-200
  • Kategoria: Pomoc domowa i opieka
  • Stanowisko: Opiekunka
  • Lokalizacja: Elbląg
  • Forma zatrudnienia:Umowa zlecenie
  • Rodzaj pracy:Sezonowa
  • Data publikacji oferty:2017-03-01

Pracuj jako opiekunka seniora!

Miejsce pracy: Elbląg
Region: Warmińsko-mazurskie

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Overath, okolice Kolonii (10 km), Niemcy   

Podopieczna ma 95 lat, cierpi na początkowe stadium demencji, która objawia się przede wszystkim poprzez zaburzoną orientacją czasową. Ma założony cewnik. Porusza się obecnie na wózku, ponieważ jest po wypadku. Rokowania są jednak dobre i możliwe, że podopieczna zacznie poruszać się samodzielnie. Wymaga wsparcia przy ubieraniu i rozbieraniu oraz przy czynnościach higienicznych.  Przesypia całe noce.

Obowiązki:

Opiekunka nadzoruje podopieczną w ciągu dnia. Wychodzi na spacer z podopieczną. Prowadzi dom: przygotowuje posiłki, podaje posiłki, robi zakupy.  pierze, prasuje itp. i prowadzi gospodarstwo domowe.  W razie konieczności idzie z podopieczną do lekarza.

Dodatkowe informacje:

Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu (90 m2) z tarasem i ogrodem na parterze. Niedaleko domu są sklepy. Dla opiekunki pokój z oddzielną łazienką i WC. Jest internet i TV. Do dyspozycji rower.

Czas wolny do uzgodnienia na miejscu z rodziną.

Poszukujemy Pań z komunikatywną lub dobrą znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Zlecenie od zaraz na 2 miesiące, 1200 EUR netto/ msc.

Oferujemy legalne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie oraz korzystne warunki finansowe. Zapewniamy pełne ubezpieczenie, bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie oraz transport. Przejrzysta i czytelna umowa, bez jakichkolwiek zobowiązań dłuższych niż czas trwania kontraktu. Podchodzimy indywidualnie do naszych opiekunów i ich podopiecznych. Dobierzemy podopiecznego odpowiednio do Państwa oczekiwań, kwalifikacji i umiejętności. Współpracujemy z partnerami z całym Niemiec, tym samym jesteśmy w stanie zagwarantować naszym pracownikom różnorodność i ciągłość ofert oraz stabilne i pewne zatrudnienie. Starannie weryfikujemy zgłaszające się rodziny, dopełniamy wszelkich formalności związanych z wyjazdem, organizujemy przejazd naszym pracownikom oraz dbamy o prawidłowy przebieg zatrudnienia.  Jeżeli powyższa oferta nie jest dla Pani/ Pana odpowiednia- proszę o kontakt. W naszej bazie znajdują się również inne oferty, które dopasowujemy do Państwa oczekiwań i umiejętności.

OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O KONTAKT TELEFONICZNY : 732 828 200,

LUB MAILOWY: malgorzata.marek@pmh.info.pl

Podobne oferty w Elblągu i okolicy

Aplikuj na stanowisko:
Pracuj jako opiekunka seniora!
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany.Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków