Pracuj jako Opiekunka osób starszych – GoWork!

Miejsce pracy: Elbląg
Region: Warmińsko-mazurskie
Aktualnie poszukujemy Opiekunki dla pani Berty. Seniorka mieszka wraz z mężem w okolicach Neustadt an der Weinstraße. Podopieczna jest w dobrej kondycji psychicznej, ma problemy z poruszaniem się (korzysta z balkonika). Pani Berta choruje na zaburzenia rytmu serca.

Obowiązki:
Do głównych obowiązków należeć będzie pomoc podopiecznej w kąpieli, ubraniu się oraz w razie potrzeby czuwanie w nocy.
Dodatkowo Opiekunka będzie odpowiedzialna za prowadzenie domu: gotowaniem, sprzątanie, pranie, prasowanie, robienie zakupów.

Wymagania:
Od Kandydatek oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego, doświadczenia(mile widziane referencje) oraz czynnego prawa jazdy kat. B.

Zapewniamy:
Oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego. Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy. Opiekę koordynatora na czas wyjazdu. W okresie świątecznym oferujemy dodatkowe bonusy!

http://www.gowork.pl/niemcy_aplikuj,1

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o złożenie aplikacji albo wysłanie SMS na numer: 882128820. Treść smsa: 7431 oraz imię i nazwisko oraz województwo.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na edyta.kaczynska@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 786196934 o treści: 7429 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Białymstoku
ul. Lipowa 32/102
www.opiekunka.gowork.pl
Aplikuj na stanowisko:
Pracuj jako Opiekunka osób starszych – GoWork!
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości