Pracownik sprzątający - praca stacjonarna w Częstochowie

Miejsce pracy: Częstochowa
Region: Śląskie

Ogólnopolska
Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych
http://WWW.OBPON.PL to firma z 20 – letnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnej
obsługi pracodawców osób niepełnosprawnych. Współpracujemy z najlepszymi i
największymi pracodawcami w Polsce, którzy poszukują pracowników o określonych
kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie pragną dopasować profil
kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Dbamy o promowanie takich
ofert pracy, które umożliwiają przyszłym pracownikom zdobywanie doświadczenia
zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji i pracę w zespole, w którym osoby z
niepełnosprawnością traktowane są na równi z pozostałymi pracownikami, a ich
uczestnictwo w rozwoju firmy jest doceniane. Zaufali nam najbardziej znani i
najwięksi pracodawcy w Polsce, przede wszystkim Ci, którzy rozumieją potrzebę
dania szansy każdej osobie z niepełnosprawnością, która wyraża chęć i gotowość
podjęcia pracy. Obsługujemy ponad 1500 pracodawców w całym kraju, nie boimy się
dużych i nowych wyzwań. Specjalizujemy się w zatrudnianiu osób z
niepełnosprawnością posiadających określone kwalifikacje oraz chętnych wspólnie
z nami zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia. Oferujemy stabilne
zatrudnienie i rozwój zawodowy. Aplikując na stanowisko z naszego ogłoszenia
zawsze masz szansę na zatrudnienie. Nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz,
Twoje zgłoszenie ewidencjonowane jest w naszym systemie i jeśli tylko pojawi
się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i
polecimy nowemu pracodawcy. Wielu z wprowadzonych na rynek pracy kandydatów
wie, że tym, co odróżnia nas od konkurencyjnych agencji pracy jest pełne
zrozumienie Waszych potrzeb w zakresie aktywizacji zawodowej i jej ogromnej
roli w egzystencji osoby z niepełnosprawnością. Dołącz do nas - wyślij swoje
CV.

Dla naszego Klienta poszukujemy
osoby na stanowisko :

Pracownik sprzątający - praca stacjonarna w Częstochowie.

Podstawowe obowiązki:

• ręczne mycie do wysokości 3m na obszarze biur,
pomieszczeń socjalnych i ciągów komunikacyjnych

• mycie posadzek na obszarze biur, pomieszczeń socjalnych
i ciągów komunikacyjnych,

Wymagania:

• mile widziane doświadczenie w branży usług
porządkowych,

• umiejętność samodzielnej pracy,

• punktualność,

• dokładność,

Oferujemy:

 • stabilne zatrudnienie w oparciu o
umowę o pracę na pełny etat,

 • godziny pracy
16:00-22:00

• wynagrodzenie
2200 brutto,

DO WYSŁANIA CV ZAPRASZAMY TAKŻE
OSOBY POSIADAJĄCE AKTUALNE
ORZECZENIE O STOPNIU
NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI.

Aplikacje kandydatów posiadających
orzeczenie prosimy przesyłać na adres:

praca@obpon.pl

Aplikacje pozostałych kandydatów prosimy przesłać na adres:

pracownik@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie
klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez: Ogólnopolską Bazę Pracodawców
Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Sp. K. ul. A. Fredry 1/1, 37-700 Przemyśl
moich danych osobowych dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów
rekrutacji. (Zgodnie z Ustawą z dnia 28.08.1997 roku o Ochronie Danych
Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016r. Poz.992). W razie rezygnacji z
dalszego udziału w rekrutacji m Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia
Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez
wyżej wymienioną firmę. Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji
prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków