Pracownik produkcji – praca od zaraz !

Miejsce pracy: Żarów
Region: Dolnośląskie
HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą na rynku polskim, holenderskim i niemieckim, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4755. Jesteśmy firmą świadczącą najwyższej jakości usługi związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi obejmujące outsourcing personalny, doradztwo personalne oraz konsultacje HR.

Zakres obowiązków:

• Praca przy linii produkcyjnej
• Montaż części do sprzętu AGD
• Kontrola jakości wyprodukowanych elementów
• Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Oczekiwania:

• Rzetelność i sumienność w wykonywaniu swoich obowiązków
• Zdolności manualne
• Zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferta:

• Umowa o pracę tymczasową
• Praca w systemie czterobrygadowym (Żarów)
• Możliwość zatrudnienia od zaraz
• Możliwość nawiązania stałej współpracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą portalu.
Przesyłając aplikację prosimy o dołączenie klauzuli : „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych
osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”

HR Investment Sp. z o.o.
Ul. Stalowa 9
41-214 Sosnowiec
Tel. : 71 363 45 14
539 955 600

Adres korespondencyjny :
Pl. Powstańców Śl. 13/4
53-329 Wrocław

Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków