zaloguj|załóż konto
Dodaj za darmo ofertę ›
Stanowisko, słowo kluczowe lub nazwa firmy
Miejscowość, województwo
HR SIGMA
tel: 727-555-255
  • Kategoria: Produkcja
  • Stanowisko: Pracownik Produkcji
  • Lokalizacja: Bielsko Biała
  • Forma zatrudnienia:Umowa o pracę
  • Rodzaj pracy:Stała
  • Data publikacji oferty:2017-03-24

Pracownik produkcji - praca od zaraz

Miejsce pracy: Bielsko Biała
Region: Śląskie
Agencja Pracy HR Sigma poszukuje kandydatów na stanowisko:

                                         PRACOWNIK PRODUKCJI - od zaraz !

Miejsce Pracy:  Bielsko-Biała/ Teren Fiata
Stanowisko:  Pracownik produkcji

Opis stanowiska:
- proste prace produkcyjne,
- prawidłowa obsługa  maszyn (szkolenie i wsparcie dla nowych pracowników ),

 Wymagania:
-dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym,
-  dogodny dojazd do pracy (ul. Grażyńskiego 141),
 - chęć podjęcia stałego zatrudnienia,
-mile widziane - doświadczenie na produkcji,

 Oferujemy:
-umowę o pracę ,
- pełne szkolenie,
- wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
- wsparcie doświadczonego zespołu specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy,
-atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i dodatkowe premie,
 -pracę w miłej atmosferze,

Informacje dodatkowe:
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV   na adres mailowy: praca@hrsigma.pl   .
W tytule maila proszę wpisać   : Pracownik produkcji - Bielsko-Biała.