Pracownik produkcji, PRACA DLA STUDENTÓW 12zł netto

Miejsce pracy: Środa Śląska
Region: Dolnośląskie

OPIS STANOWISKA PRACY:

• Miejsce pracy: Komorniki / k. Środy Śl.

• Kontrola jakościowa wyrobów wytwarzanych na wydziałach produkcyjnych firmy

Sortowanie produktów

Pakowanie

Praca w systemie 2-zmianowym , pon-pt

WYMAGANIA:

• Zdolności manualne

Zdyscyplinowanie
• Atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji

OFERUJEMY:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

• Zdobycie doświadczenia

• Atrakcyjne wynagrodzenie

• Praca na sierpień, z możliwością dalszej współpracy

KONTAKT:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego cv na adres e-mail: biuro@herster.pl

w tytule maila wpisując: Pracownik produkcji - Komorniki

tel: 503-673-881, 727-239-265

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami).

Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków