Pracownik produkcji - Pakowacz

Miejsce pracy: Olkusz
Region: Małopolskie
TAKT to przede wszystkim ludzie. To nasi pracownicy są głównym źródłem sukcesu firmy. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją, ambitni, zaangażowani w wykonywane obowiązki,otwarci na rozwój i nowe wyzwania.

Jesteśmy polską firmą, z ponad 25-letnią historią. Początki TAKT sięgają 1991 r., kiedy to uruchomiona została produkcja kaset magnetofonowych. Od tamtego czasu wiele się zmieniło. Dziś TAKT, to nowoczesna i prężnie rozwijająca się DRUKARNIA oraz największa w Polsce i jedna z liczących się w Europie TŁOCZNIA PŁYT CD/DVD. Posiadamy rozbudowany park maszynowy, liczne hale produkcyjne i magazynowe oraz prężnie działający dział handlowy. Firma zatrudnia ponad 450 pracowników. Współpracujemy z największymi firmami fonograficznymi, wydawcami muzycznymi,wydawnictwami w Polsce i na świecie. Nasze produkty od lat cieszą się zaufaniem konsumentów i uznaniem ekspertów z branży, zarówno w Polsce jak i za granicą.

ZAUFALI NAM M.IN.:
*Dr Irena Eris• Sony Music• UNIVERSAL• CD Projekt• Warner Music• Agora• Edipresse• Polskie Radio• Axel Springer• Polmos i inni...

Miejsce pracy: Bolesław k/Olkusza


Wymagania:

- Zdolności manualne, dokładność, precyzja
- Motywacja do należytego wykonywania swoich obowiązków
- Przyjazne usposobienie, umiejętność pracy w zespole
- Dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

- Pakowanie wyrobu gotowego lub półproduktu, zgodnie ze zleceniem
- Wyrywkowa, wizualna ocena jakości pakowanych płyt, opakowań, poligrafii
- Terminowa realizacja zlecenia produkcyjnego zgodnie z planem produkcyjnym

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Możliwość zdobycia nowych, ciekawych doświadczeń zawodowych
- Wynagrodzenie adekwatnie do posiadanych kwalifikacji
- Profesjonalne środowisko pracy, atmosferę współpracy i zaangażowania

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU! :)

Administratorem danych jest TAKT Sp. z o.o. z siedzibą w Bolesławiu przy ul. Wyzwolenia 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Podania zawierające dodatkowe dane osobowe, nie zawierające Pani/Pana wyraźniej zgody na ich przetwarzanie, dla potrzeb rekrutacji nie będą rozpatrywane. Zgoda może być wycofana pisemnie w każdym czasie bez podania przyczyny.

Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez TAKT Sp. z o.o. z siedzibą w Bolesławiu przy ul. Wyzwolenia 2, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Oświadczam, iż zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest TAKT Sp. z o.o. z siedzibą w Bolesławiu przy ul. Wyzwolenia. Oświadczam, że pouczono mnie o dobrowolności podania przeze mnie danych osobowych, a także o prawie dostępu do treści moich danych i poprawiania ich, jak również o prawie wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec ich przetwarzania.”
Aplikuj na stanowisko:
Pracownik produkcji - Pakowacz
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości