Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Łódź
Region: Łódzkie
Długo oczekiwana rekrutacja właśnie ruszyła!
Jeśli szukasz pracy na obszarze produkcji i montażu, masz Zdolności manualne a do tego jesteś dokładna/dokładny i precyzyjnie wykonujesz powierzone zadania to znaczy, że nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, międzynarodowego lidera w produkcji profili aluminiowych, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku pracownika produkcji.

Miejsce pracy: Łódź (Górna)

Chcesz dowiedzieć się szczegółów? Zadzwoń lub wyślij sms o treści "PRACA PRODUKCJA" - ​725 305 705

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)
Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Aplikuj na stanowisko:
Pracownik Produkcji
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości