Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański
Region: Pomorskie
Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.
Jesteśmy współzałożycielami oraz członkami Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia. Na swoim koncie posiadamy ponad 1000 kontraktów podpisanych na terenie całego kraju, dzięki 21 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Dla naszego Klienta, jednego z liderów w branży systemów biernych zabezpieczeń przeciwpożarowych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik ogólnobudowlany

Lokalizacja: Cieplewo
Nr referencyjny: CC/05/BUD

Opis stanowiska:
- Montaż urządzeń prototypowych przeznaczonych do badań,
- Montaż ścian,
- Montaż urządzeń przeciwpożarowych w ścianach,
- Montaż instalacji przyłączeniowych.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Opiekę medyczną,
- Narzędzia i odzież roboczą,
- Samochód służbowy,
- Dużą niezależność i samodzielność w działaniach,
- Stałe godziny pracy poniedziałek – piątek 8.00-16.00,
- Atrakcyjne wynagrodzenie plus premia uznaniowa po okresie próbnym.

Oczekujemy:
- Umiejętności murowania, stawiania ścian G-K, podłączenia kanałów wentylacyjnych i oddymiających,
- Doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
- Uczciwości i rzetelności,
- Elastyczności, zmysłu organizacyjnego oraz pozytywnego usposobienia.


Osoby, które są zainteresowane udziałem w rekrutacji, prosimy o przesłanie swojego CV

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 5088.

Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 5088.Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: kontakt@grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Inspektorem Ochrony Danych jest Maria Lothamer (adres korespondencyjny: ul. Ludwika Narbutta 22 lok. 23, 02-541 Warszawa, e-mail: IOD@isecure.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Aplikuj na stanowisko:
Pracownik ogólnobudowlany
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości