Pracownik obsługi klienta

Miejsce pracy: Warszawa
Region: Mazowieckie
Witam.
Dowiedziałam się od mojej znajomej o dochowym programie , który daje dużo możliwości.
Prezecjację wyślę na maila sylwiasz1993@o2.pl.
Osoby zainteresowane i zaangażowane w pracę pisać tylko i wyłącznie na maila.
Dodatkowo napiszę jeszcze z których programów korzytam.
Możliwośc zarobku MINIMUM tysiąc złotych miesiecznie:)
Znam TRZY SPOSOBY , DZIĘKI KTÓRYM ZAROBISZ MINIMUM 1000 ZŁOTYCH W CIĄGU KAŻDEGO MISIĄCA:
1)Zapraszam Cię do programu zarobkowego na cashbackrabat.
Można zarobić 20 złotych z każdego poleconego z tym że Twój polecony musi uzyskać sumę 40 cashcoins to jest 40 złotych.Jeżeli Twój znjomy zarejstrowany z Twojego linku zaprosi kogoś ze znajomych do programu to otrzymujesz 40 złotch.
Łatwo jest uzbierać taką sumę, ponieważ na start masz 20 cashcoins ( 20 złotych) żeby uzbierać tą sumę najopłacalniej jest polecać program znajomym.
Również przeglądaj maila za które masz prowizję,
Program jest darmowy i wypłacalny.
Podaję link:( zarejstruj się)
www.cashbackrabat.pl/u/518990
Zarabiam 400 złotych na miesią właśnie tym sposobem:)
2)W programie zarabiamy w Bitcoinach co 1 godzinę (po odliczeniu zegara), całkowicie za darmo klikając tylko przycisk „ROLL” po zalogowaniu do serwisu w zakładce FREE BTC.
Po kliknięciu przycisku „ROLL” losowany jest numer. W zależności od jego wartości otrzymujemy odpowiednią część Bitcoina podaną w tabelce. Czym większy numer tym więcej Bitcoinów otrzymamy, z możliwością wygrania do kwoty odpowiadającej 200$ (~750zł) podczas każdego losowania. Po losowaniu licznik zacznie odliczać czas do następnego możliwego losowania. Nie ma zależności kiedy klikniesz przycisk ROLL po odliczonym czasie, za każdym razem co 1h jest więc szansa na wygranie dodatkowych Bitcoinów o równowartości nawet do 200$ całkowicie za darmo.
Podczas jednego losowania otrzymujemy także dodatkowo (standardowo) 2 dodatkowe bilety na cotygodniową loterię (co tydzień w losowaniu możliwość wygrania 1-3BTC (1BTC -> ~4600$ -> 17 000zł) oraz 2 Reward points (w niektóre dni jak np. weekendy otrzymujemy bonusowo więcej punktów RP/biletów za jedno losowanie).
Punkty Reward Points możemy wykorzystać w zakładce „Rewards” i pomnożyć zyski co 1h wybierając jedną z opcji Reward Prizes, polecam 3 ostatnie opcje:
-> „Free BTC Bonus” – otrzymujemy bonusowo większy procent generowanych części BTC podczas każdego losowania przez 24h
->„Lotery Tickets Bonus” – otrzymujemy dodatkowe bilety na cotygodniową loterię podczas każdego losowania przez 24h
->„Reward Points Bonus” – otrzymujemy dodatkowe punkty RP podczas każdego losowania przez 24h

Polecanie programu nie jest niezbędne, przyspiesza jednak uzyskiwane zarobki w programie. Prócz prowizji Bitcoin z aktywności poleconych (50% od wygenerowanych środków poprzez Free BTC, 0,25% od postawionego zakładu w Multi BTC oraz 25% dziennego zysku poleconego z posiadanych w programie środków z zakładki Earn BTC) otrzymujemy także dodatkowo (standardowo, w niektóre dni liczby mogą być większe) 1 los na loterię oraz 1RP (Reward Points) przy każdym losowaniu naszego poleconego, oczywiście za darmo zarówno dla nas jak i dla poleconych. Nie ma ograniczeń odnośnie ilości poleconych których możemy zaprosić do programu, każdy z nich ma także szanse wygrać całkowicie za darmo dodatkowe Bitcoiny w przypadku swojej aktywności.
Aby polecić program innym osobom ze specjalnego linku polecającego wejdź w zakładkę „Refer” -> Your Referral URL to Twój link polecający, za jego pomocą każda nowa osoba zostanie przypisana w programie do Twojego konta i uzyskasz profity z jej aktywności.

Żeby zyskać darmowe bitcoiny należy po pierwsze założyć sobie bezpłatne konto na stronie blockchain ( blockchain.info/pl/wallet ) – to swojego rodzaju „portfel”, na który spływać będą bitcoiny uzbierane przez nas na różnych stronach www. Po rejestracji dostaniemy tzw. adres swojego portfela Bitcoin, który będziemy podawać na stronach do zbierania Bitcoinów

Po założeniu konta w blockchain, dostaniesz indywidualny adres Twojego portfela (będzie to ciąg literek i cyferek np.: ..4sdlfjalERTEWndkasd3imdpOPS… ), który kopiujesz sobie w zakłdce BE YOUR OWN BANK, klikasz Otrzymaj, następnie klikasz Kopiuj i zaczynasz rejestrację w programach do zbierania darmowych Bitcoinów, niżej podaję tylko te, z których sama korzystam (wypłaty sprawdzone, otrzymane i przelane dalej):


Link do strony serwisu Freebitcoin dla osób zainteresowanych:
freebitco.in/?r=5250009
3) Zarabiaj w Bitcoinach całkowicie za darmo z nowym programem do generowania BTC, bardzo wysokie wygrane.
Jak możemy zarabiać w BTC HEAT:
-> po zapisie do programu otrzymujemy 50 darmowych Spinów (losowań) za które rozpoczynamy grę z możliwością wygrania dodatkowych BTC klikając przycisk „START” (rejestrujemy się i logujemy naszym numerem konta BTC). Możliwość wygrania nawet 0,03BTC (obecnie ~650zł) lub znacznie więcej.
-> co 3h otrzymujemy dodatkowe 3 Spiny (pamiętaj aby kliknąć przycisk Claim aby otrzymać Spiny), prócz BTC możemy także wygrać więcej losowań w danej grze
-> Polecając program (ze specjalnego linku w zakładce „Invite”) otrzymujemy również 10 Spinów za każdą unikalną wizytę w nasz link polecający oraz 20 Spinów za każdą rejestrację nowego poleconego
-> Możemy generować również dodatkowe losy do gry (Spiny) w programie na mocy użycia naszego procesora w zakładce Miner
Link dla osób zainteresowanych:
btcheat.com/?i=278781

Aplikuj na stanowisko:
Pracownik obsługi klienta
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości