Pracownik myjni TIR - umowa o pracę!

Miejsce pracy: Szczecin
Region: Zachodniopomorskie
Citronex to rodzinna firma powstała w 1988 roku. W przeciągu ostatnich lat od małego przedsiębiorstwa stała się prężnie rozwijającą firmą, zatrudniającą około 2000 pracowników. Obecnie odnosi sukcesy na rynku krajowym i międzynarodowym w sektorach: logistyki i importu bananów, produkcji i dystrybucji pomidorów, transportu i spedycji, myjni i serwisu samochodów ciężarowych, stacji paliw, hoteli, restauracji i supermarketów.

Do jednej z naszych spółek prowadzących największą w Polsce sieć myjni TIR oferującej kompleksowe i profesjonalne usługi mycia pojazdów szukamy stałych pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK MYJNI TIR
Miejsce pracy: Barnisław k/Szczecina

Jeśli szukasz stałej pracy w firmie dynamicznie rozwijającej swój biznes dołącz do nas !

Oferujemy Ci:

• Stabilne zatrudnienie - umowę o pracę na czas nieokreślony zaraz po okresie próbnym
• Zatrudnienie na pełny etat
• Praca w systemie 12 godzinnym (08.00-20.00 i 20.00-08.00)
• Wynagrodzenie 2.500 zł netto (na rękę)
• Premie uznaniowe
• Wdrożenie w zadania
• Pracę na wysokiej klasy maszynach myjących oraz myjkach wysokociśnieniowych firmy Karcher

Do Twoich zadań należeć będzie:
• Zewnętrzna i wewnętrzna pielęgnacja samochodów ciężarowych wg ustalonych standardów
• Obsługa maszyn myjni
• Dbanie o powierzony sprzęt

Oczekujemy od Ciebie gotowości do pracy 2 zmianowej i dokładności

PRACUJ Z LIDEREM RYNKU

Klikając w
przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie
rekrutacyjne do Citronex I Sp. z o.o., ul. Bohaterów II Armii Wojska Polskiego
64

59-900 Zgorzelec  (Pracodawca, będący
administratorem Twoich danych osobowych), zgadzasz się na przetwarzanie Twoich
danych osobowych w ramach prowadzonego procesu rekrutacyjnego.

Jeżeli chcesz,
aby Twoje CV zostało zachowane w celach przyszłych rekrutacji, umieść dodatkowo
w CV następującą zgodę:

„Zgadzam
się na przetwarzanie przez
Citronex I Sp.
z o.o.,
 danych osobowych zawartych w
moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Jeżeli wyrazisz
na to zgodę Twoje CV może zostać udostępnione przez administratora w celu
rekrutacji innemu pracodawcy poszukującemu pracownika na podobne stanowisko. W
takiej sytuacji otrzymasz o tym fakcie informację. Jeżeli zgadzasz się umieść
dodatkowo zgodę o treści:

Zgadzam się na udostepnienie moich danych
zawartych w moim CV innemu potencjalnemu pracodawcy w celu rekrutacji na takie
samo lub podobne stanowisko”

W
każdym czasie możesz cofnąć wszystkie lub wybraną zgodę, wysyłając informację o
jej cofnięciu na przetwarzanie pod adresem iod@citronex.pl

Twoje
dane osobowe przetwarzane są przez administratora w oparciu o przepisy prawa i
ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Pozostałe
dane osobowe (np. wizerunek) można przetwarzać jedynie na podstawie dobrowolnej
zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając swoje zgłoszenie rekrutacyjne, jednak
podanie tych danych nie jest wymagane do udziału w rekrutacji.

Administrator
może przetwarzać przekazane przez Ciebie dane osobowe zawarte w zgłoszeniu
rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed
roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej rekrutacji. Przetwarzane one
są w oparciu o prawnie uzasadniony interes administratora danych, polegający na
ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed
sądami lub organami państwowymi.

Masz
prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych,
żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec
przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych, na których przetwarzanie
wyraziłeś zgodę, do innego administratora danych. Masz także prawo do
wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody
pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na
podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje
dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko
wskazane w ogłoszeniu, a gdy wyraziłaś/eś dodatkowo na to zgodę na udział w
przyszłych rekrutacjach przez okres 36 miesięcy. W
tym czasie Twoje dane osobowe mogą być przechowywane dla celów ustalenia,
dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji.

Twoje dane
osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę,
dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak
hosting oraz dostawcom systemów informatycznych wyłącznie w celu
przeprowadzenia rekrutacji. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane poza
Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań dotyczących Twoich danych możesz skontaktować się z
administratorem danych pod adresem iod@citronex.pl

Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków