Pracownik inwentaryzacji - praca dorywcza (pn-czw)

Miejsce pracy: Kraków
Region: Małopolskie
Pracownik inwentaryzacji - praca dorywcza
Numer ref. PI/112017/KRK/BL
Kraków
Miejsce pracy: Balice

Obowiązki:
Inwentaryzacja towaru
Liczenie
Sprawdzanie towaru
Wymagania:
Sumienność i zaangażowanie
Ukończone 18 lat
Mile widziani zarówno studenci jak i osoby nie posiadające statusu ucznia lub studenta

Dyspozycyjność do pracy w następujące dni (można pracować tylko w wybrane przez siebie dni):
Pn. 13.11
11.00-20.00 (ok 9 h)
Wt. 14.11
11.00-20.00 (ok 5 h)
Śr. 15.11
21.00-5.00 (ok 9 h)
Czw. 16.11

Oferujemy:
Pracę dorywczą
Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
Stawkę od 14,00 brutto/h (godziny dzienne) do 19,81 brutto/h (godziny nocne).

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów zadzwoń: 695 06 16 06
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ.

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej !
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków