Pracownik gospodarczy Zduńska Wola- umowa o pracę

Miejsce pracy: Zduńska Wola
Region: Łódzkie
Firma Arma wpierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych , lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni.
Miejsca pracy:
Zduńska Wola
Opis stanowiska:
- utrzymanie czystości na zew.obiektu (koszenie trawy,odśnieżanie)
- godziny pracy do ustalenia,
Wymagania:
- chęci i dyspozycyjność,
- mile widziane orzeczenie,
Oferujemy:
- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
- zatrudnienie na umowę o pracę na niepełny etat,
- pracę w miłej atmosferze ( akceptacja i wsparcie osób niepełnosprawnych)
- przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy,
Kontakt telefoniczny 785 510 307
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków