Prace na spożywczych skladach Euro Cache

Miejsce pracy: Wrocław
Region: Dolnośląskie
Wynagrodzenie: $ 650 / $ 800
Miejsce pracy: m. Wrocław

Wymagania:

Mężczyźni, kobiety, pary
Dokładność, dyscypliny
Wysoka zdolność do pracy
Doświadczenie - niekoniecznie
Książka sanitarna (koszt -. 80 złotych), płatne z pierwszej wynagrodzenie
Poświadczenie dla  jazda na ładowaczka  (250 zł.), Płatny z pierwsza wynagrodzenie

Warunki:

Pracując 10-12 godzin dziennie, 6 dni w tygodniu
Wynagrodzenie 10,60 zł / godz netto 2200 - 3200 zł miesięcznie
Dla wydajności oblicza premię w wysokości od 100 do 1000 zł brutto
Transport do miejsca pracy
Noclegi pokrywane przez pracodawcę, pracownik płaci 8,5 zł dziennie za
Użytkowe usługi
Pracownik sam organizuje zakwaterowanie na koszt własny
Odzież robocza Pracodawca zapewnia darmowe
Posiłki wypłacanych pracownikom

Obowiązki:

Kompletowanie  towarów, kontroli jakości, pakowanie produktów, prace nad wózkiem, załadunku i wyładunku samochódow

Twój Gwarancja:

Dostajesz ubezpieczenia społecznego

Pracodawca wchodzi do formalnego porozumienia z tobą - Umowa Zlecenia lub prace o Umowa. Takie formy relacji podlegają cywilnej i Kodeksu Pracy RP.

W naszej bazie danych obejmującej ponad 400 aktualnych ofert pracy w ujęciu miesięcznym.
• Praca zarówno dla pracowników wykwalifikowanych i pracowników bez kwalifikacji. • Praca dla kobiet, mężczyzn i par. • Wakaty dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia zawodowego.

Zadzwoń - wykwalifikowana kadra zapewni pełną informację na pytania i oferują najbardziej optymalne rozwiązania.

Gwarantujemy:

bezpośrednia umowa z klientem;
pełni legalne umowa o pracę oraz wizy pracy;
wiarygodnych i sprawdzonych polskich pracodawców; płatności w pełnej wysokości;

Dzięki naszej pracy legalnej podałeś! Jesteśmy gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące przetwarzania dokumentów i warunków pracy przez telefon. Zadzwoń do nas!

Uwaga! Aby uzyskać więcej informacji na temat pracy, a także innych aktualnych ofert pracy można znaleźć pod numerem:
Tel: +48729382318
Tel: +48535397420
Viber: +48535397420
Viber: +48729382318
Skype: asya.egiyan
Skype: aseyka111977
E-mail: asya.egiyan@gmail.com
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków