Praca za granicą w charakterze opiekunki do osób starszych

Miejsce pracy: Chojnice
Region: Pomorskie

Opieki potrzebuje Pani Liesel. Chora potrzebuje wsparcia podczas poruszania się i wstawania, na co dzień korzysta z wózka inwalidzkiego. Jest po udarze, ma również problemy z  sercem oraz nadciśnieniem, choruje na reumatyzm. Opiekuje się nią rodzina.
Obowiązki:
Prowadzenie gospodarstwa domowego:
Gotowanie
Prasowanie
Sprzątanie domu
Opieka nad zwierzątkiem
Pomoc podopiecznemu:
W ubieraniu i rozbieraniu
Higienie ciała (kąpiele, prysznic)
Wymagania:
Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
Doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
Przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
Dobry stan zdrowia
Osoba lubiąca zwierzęta
Oferujemy:
legalne i bezpieczne zatrudnienie
atrakcyjne wynagrodzenie
gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie
pokrywamy koszty podróży w obie strony
Wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia (KRAZ) nr 993

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na anna.paprocka@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 795998761 o treści: 5779 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Bydgoszczy
Ul. Jagiellońska 12/4
www.opiekunka.gowork.pl
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków