FENIXIUM

  • Kategoria:

    Dla studentów
  • Stanowisko:

    Handlowiec
  • Lokalizacja:

    Kraków
  • Forma zatrudnienia:

    Umowa o pracę
  • Rodzaj pracy:

    Stała
  • Data publikacji:

    2017-10-19

Praca z klientem indywidualnym - Sprzedawca / Handlowiec

Miejsce pracy: Kraków
Region: Małopolskie

Na rynku europejskim świadczymy swoje usługi już od ponad 5 lat, sprzedając tańszą energię elektryczną dla klientów indywidualnych. W związku z wprowadzaniem jeszcze bardziej atrakcyjnych produktów, rozbudowujemy sieć sprzedażową.

Twoje główne zadania:
• sprzedaż produktów i usług ze strategicznego sektora gospodarki
• prowadzenie rozmów handlowych z klientami indywidualnymi
• prowadzenie sprzedaży
• inicjowanie działań prowadzących do budowania przewagi konkurencyjnej.
• współpraca z innymi kanałami sprzedaży w ramach sprzedaży międzykanałowej

Nasze oczekiwania:
• wykształcenie średnie
• mile widziane doświadczenie w sprzedaży.
• znajomość technik komunikacji z klientem w sprzedaży bezpośredniej
• komunikatywność
• wysoki poziom orientacji na klienta i wynik
• umiejętność planowania i organizowania pracy
• umiejętność wywierania wpływu i wrażenia
• zaangażowanie w budowanie doskonałych relacji z Klientami

Ze swojej strony możemy Ci zaoferować:
• pracę w dużej międzynarodowej firmie stawiającej na rozwój swoich pracowników
• niezbędne narzędzia pracy
• szkolenia sprzedażowe i produktowe
• możliwość rozwoju zawodowego (ściśle ustalona ścieżka kariery)
• Wysokie wynagrodzenie i prowizje płatne w systemie co dwa tygodnie

Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków