Praca Współpraca biznesowa w Opolu

Znaleźliśmy 5 ofert

Sprzedawca w sektorze B2B

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stan

2024-04-16 18:36:51
LeasingTeam Group
2,8
24 dni temu z hrlink.pl

Specjalista ds. Sprzedaży B2B (opolskie)

W Fortum wprowadzamy zmiany tam, gdzie ma to znaczenie. Jesteśmy europejską firmą energetyczną dostarczającą naszym klientom energię elektryczną, gaz, ogrzewanie i chłodzenie, a także inteligentne rozwiązania poprawiające efektywność wykorzystania za

2024-02-18 16:05:17
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
FORTUM
82 dni temu z lento.pl

Przedstawiciel handlowy opolskie - współpraca...

Dla naszego klienta Orange Polska poszukujemy ambitnych, lubiących wyzwania osób na stanowisko Przedstawiciela handlowego. Chcesz współpracować z firmą o stabilnej pozycji na rynku, która zapewni Ci narzędzia do współpracy takie jak SAMOCHÓD SŁUŻBOWY

2024-02-21 09:32:00
Rodzaj pracy: Inna
Option1 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
79 dni temu z lento.pl

Przedstawiciel handlowy b2b - home office

Zakres obowiązków:Poszerzenie istniejących relacji z obecnie kluczowymi klientami. Pozyskanie nowych klientów w biurze i terenie. Praca na terenie woj. opolskiego w godzinach 08.00-16.00 Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnoksz

2024-04-23 18:41:26
od 7000 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
IBS Scherer Polska Sp. z o.o
17 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Doradca ds. sprzedaży (B2B)

Twój zakres obowiązków, Teren działania: woj. opolskie, woj. śląskie, wschodnia część woj. dolnośląskiego, , Główne zadania:, , • Aktywne promowanie i sprzedaż produktów biologicznych Syngenta, • Realizacja celów sprzedażowych w ramach podległego..

2024-04-09 14:40:42
Rodzaj pracy: Stała
Syngenta
31 dni temu z pracuj.pl