Praca Współpraca biznesowa w Gdyni

Znaleźliśmy 6 ofert
Oferta sponsorowana

Sprzedaż międzynarodowa b2b

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - Jesteś charyzmatyczny! Nastawiony na sukces oraz duże zarobki! Mamy coś dla Ciebie! - Sprzedaż hurtowa towarów na skale międzynarodową - Tworzenie i przyjmowanie zamówień - Bieżąca obsługa połączeń telefonicznych, maila oraz What

2024-04-19 22:30:09
PIU BEAUTY
aplikuj.pl
Pozostałe ogłoszenia

PIU BEAUTY
Wczoraj z aplikuj.pl

Specjalista ds. Sprzedaży B2B

Pracodawca oferuje: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Wynagrodzenie podstawowe 7-8 tys. brutto Premię - % wypracowanej marży, która umożliwi Ci dodatkowe wynagrodzenie na poziomie 50% podstawy i więcej Dodatkowe benefity dla pracowników

2024-03-26 05:16:11
Human Focus Sp. z o.o
25 dni temu z goldenline.pl

Specjalista / Specjalistka ds. personalnych

Twój zakres obowiązków, realizowanie projektów rekrutacyjnych na podstawie bieżących potrzeb kadrowych,, aktywne poszukiwanie kandydatów (headhunting, media społecznościowe),, prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej,, monitorowanie zmian w..

2024-04-16 11:40:32
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Ref-Con Service A. Ostrowski Wspólnicy Sp...
4 dni temu z pracuj.pl

Pracownik administracyjno-biurowy

Twój zakres obowiązków, bieżąca obsługa administracyjna biura,, nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w firmie, w tym obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej (kurierzy, poczta),, zaopatrywanie biura w materiały biurowe,, obsługa..

2024-04-15 11:40:44
5 dni temu z pracuj.pl

Specjalista ds. Marketingu B2B

Twój zakres obowiązków, Współtworzenie strategii komunikacji, tworzenie poprawnego językowo contentu, Prowadzenie działań z zakresu e-mail marketingu, Pomoc w organizacji stoisk targowych (branżowe targi zagraniczne), Tworzenie i realizacja..

2024-03-27 16:40:35
Rodzaj pracy: Stała
AFL MOTORS EUROPE
24 dni temu z pracuj.pl

Ankieter/obserwator

Zakres obowiązków:Prowadzenie badań pomiarowych w autobusach ZKM Gdynia.- Wpisywanie ilości osób wsiadających i wysiadających oraz znajdujących sie w autobusie,- spisywanie rodzaju biletu podróżnego,- rejestrowanie czasu przejazdu. Wymagania:Wymagani

2024-03-21 18:41:26
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
Anna meissner 1. cbt 2. centrum badań terenowych...
30 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Współpraca biznesowa Gdynia