Podobne oferty pracy

Magister Farmacji Nowe

Czego możesz się spodziewać? dynamiki pracy – z jednej strony pracujesz w dużym zespole, z drugiej – z wieloma Pacjentami, dla nas to Ty jesteś ekspertem – wierzymy w Twoją fachową wiedzę, dlatego każdemu Pacjentowi możesz poświęcić tyle czasu, ile p

2024-03-28 13:40:31
Gemini Polska Sp. z o. o
Dzisiaj z praca.pl

ŚWIDWIN - MAGISTER FARMACJI PO STAŻU + MIESZKANIE...

2024-03-27 09:10:00
Wczoraj z praca.farmacja.pl

Optyk

Zakres obowiązków:wykonywanie okularów dostosowanych do potrzeb klienta, naprawa oprawek, konserwacja okularów Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe, kierunek: optykUprawnienia: obsługa klienta w salonie twoje soczewkipodstaw

2024-03-22 18:41:36
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
6 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie

Młodsza pielęgniarka/ młodszy pielęgniarz/ ratownik...

Zakres obowiązków:Realizowanie czynności służbowych związanych z ochroną zdrowia. Praca w systemie jednozmianowym, w bezpośrednim kontakcie z osobami pozbawionymi wolności. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodoweWymagania dodat

2024-03-20 18:41:48
od 4992 zł Umowa: Inna Rodzaj pracy: Inna
Areszt Śledczy w Koszalinie
8 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Magister Farmacji tegoroczni Stażyści

Twój zakres obowiązków, sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych, prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept oraz zamawianie towaru, monitorowanie stanów w magazynie aptecznym..

2024-03-20 09:40:41
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Dr.Max Polska
8 dni temu z pracuj.pl

Magister Farmacji

Oczekujemy? wyższego wykształcenia farmaceutycznego, czynnego prawa do wykonywania zawodu, otwartości i empatii w pracy z Pacjentem

2024-03-18 17:07:01
Gemini Polska
10 dni temu z geminipolska.com.pl

ŚWIDWIN - MAGISTER FARMACJI + MIESZKANIE SŁUŻBOWE!

Zatrudnimy MAGISTRA FARMACJI w Aptece Centrum Zdrowia w ŚWIDWINIE! Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie! Pomoc w przeprowadzce oraz relokacji + MIESZKANIE SŁUŻBOWE! Wartościowe bonusy i sys

2024-03-14 09:10:01
14 dni temu z praca.farmacja.pl

2024-03-08 11:40:37
20 dni temu z pracuj.pl

Do Twoich zadań należeć będzie: sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept oraz zamawianie towaru monitorowanie stanów w magazynie aptecznym

2024-03-04 18:11:35
Apteka Dr.Max
24 dni temu z praca.pl

Psycholog

Psycholog szkolny Wymagania: Kierunek studiów: psychologia Studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie o zgodnym kierunku Zakres obowiązków: Pełnienie funkcji psychologa w szkole p

2024-02-01 15:35:22
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA Z ODDZIAŁAMI...
56 dni temu z ofertypracy.edu.pl

Psycholog

Praca na zastępstwo za nauczyciela psychologa w klasach I _ III Szkoły Podstawowej w Nielepie Adres: 38

2024-01-15 14:15:00
Szkoła Podstawowa
73 dni temu z ofertypracy.edu.pl