Praca w restauracji w Rumi

Znaleźliśmy 2 oferty

Kucharz

Zakres obowiązków:Przygotowywanie posiłków, obsługa kasy fiskalnej, opracowywanie menu. Praca jednozmianowa w godz: 9-18. Wymagania:Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawoweWymagania dodatkowe: Język: bengalski, w mowie - C2 -

2024-05-09 18:41:28
od 4242 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
Dewan corporation polska spółka z ograniczoną...
4 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Pomoc kuchenna

Zakres obowiązków:Rozdrabnianie warzyw, owoców i innych surowców, zmywanie i sprzątanie kuchni, przestrzeganie procedur, zasad oraz standardów sanitarnych, obróbka wstępna warzyw , owoców oraz wszelkich surowców do produkcji posiłków (mycie, obierani

2024-05-08 18:41:28
5 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie