• Kategoria:

    Praca fizyczna

  • Rodzaj pracy:

    Stała
  • Data publikacji:

    2017-12-02

Praca w Polsce Stolarstwo

Miejsce pracy: Łomża
Region: Podlaskie
Wynagrodzenie: 1000 $
Miejsce pracy: m.Łomża
Tel: +48729382318 tel: +48535397420
Viber: +48535397420 Viber: +48729382318

WYMAGANIA:

- wymagane doświadczenie
- Umiejętność pracy na frezarkach, piły itp
- Zdolność do produkcji okien, drzwi, mebli
- Korzystnie minimalna znajomość języka polskiego
- Uczciwość, odpowiedzialność, pracowitość
- Brak nałogów

Warunki:

Wynagrodzenie 12 zł / godzina
dnia roboczego po 12 godzin dziennie
6 dni w tygodniu
niedziela dzień
Praca w suchym miejscu
Ubranie wydane przez pracodawcę bezpłatnie
zakwaterowanie za darmo. Domki z pełnym zapleczem (kuchnia, łazienka, pralka, dostęp do internetu, mikrofalówka, naczynia, poduszki, koce)
Na miejscu należy spełnić w dniu przyjazdu. Osiedlania się i prowadzenia dyspozycję za pracę

Obowiązki:

Produkcja wyrobów z drewna.
Praca w sklepie zmechanizowanej do obróbki drewna.
Pracować w magazynie, a także w sklepie, produkcji opakowań

100% bezpieczny! Jesteśmy jedynym oficjalnym zatrudnienie! Mamy licencję w Polsce!

W naszej bazie danych ponad 400 aktualnych ofert pracy w ujęciu miesięcznym
• Praca zarówno dla wykwalifikowanych pracowników i dla pracowników bez kwalifikacji
• Praca dla mężczyzn, kobiet, par
• Wakaty dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia.

zadzwoń - wykwalifikowany personel zapewni pełną informację na pytania i oferują najbardziej optymalne rozwiązania.

GWARANCJA:

Bezpośrednia umowa z klientem;
Całkowicie legalne umowa o pracę oraz wizy pracy;
Niezawodne i sprawdzone Polscy pracodawcy; zapłata w pełnej wysokości;

UWAGA! Więcej informacji na temat wolnych miejsc pracy, a także innych aktualnych ofert pracy w Polsce można znaleźć pod numerem:

Tel: +48729382318
Tel: +48535397420
Viber: +48535397420
Viber: +48729382318
Skype: asya.egiyan
Skype: aseyka111977
E-mail: asya.egiyan@gmail.com

Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków