• Kategoria:

    Praca fizyczna

    Umowa o pracę
  • Rodzaj pracy:

    Stała
  • Data publikacji:

    2017-09-10

Praca w Polsce na Fabryka Mink

Miejsce pracy: Jarocin
Region: Wielkopolskie
Wynagrodzenie: $ 850
Miejsce pracy: m.Jarocin
Tel: +48729382318 tel: +48535397420
Viber: +48535397420 Viber: +48729382318

WYMAGANIA:

Kobiet, mężczyzn, par
Poprzedni opcjonalnie
Wiek ograniczony
Wiedza o języku i edukacji nie jest koniecznie
Odpowiedzialność, pracowitość

Warunki:

6 dni tygodnia pracy
Sunday-wyjście
10 zł wynagrodzenia za godzinę
Workday 12:00 z przerwą na lunch
wydane kombinezony
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę.
Noclegi we wszystkie udogodnienia (kuchnia, łazienka, TV, internet, są tam pokoje dla par)
Moc i wydatek pracodawcy

Obowiązki:

Strzelanki, sortowanie, suszenie, pakowanie skór norek

100% bezpieczny! Jesteśmy jedynym oficjalnym zatrudnienie! Mamy licencję w Polsce i na Ukrainie!

W naszej bazie danych ponad 400 aktualnych ofert pracy w ujęciu miesięcznym
• Praca zarówno dla wykwalifikowanych pracowników i dla pracowników bez kwalifikacji
• Praca dla mężczyzn, kobiet, par
• Wakaty dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia.

Zadzwoń - wykwalifikowany personel zapewni pełną informację na pytania i oferują najbardziej optymalne rozwiązania.

GWARANCJA:

Bezpośrednia umowa z klientem;
Całkowicie legalne umowa o pracę oraz wizy pracy;
Niezawodne i sprawdzone Polscy pracodawcy; zapłata w pełnej wysokości;

UWAGA! Więcej informacji na temat wolnych miejsc pracy, a także innych aktualnych ofert pracy w Polsce można znaleźć pod numerem:

Tel: +48729382318
Tel: +48535397420
Viber: +48535397420
Viber: +48729382318
Skype: asya.egiyan
Skype: aseyka111977
E-mail: asya.egiyan@gmail.com

Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków