Praca w piekarni w Szczecinie

Znaleźliśmy 9 ofert

Piekarz / Cukiernik - Niemcy, ubezpieczenie...

Poszukuje pracownika na stanowisko: Piekarz - Wypiekanie chleba, bułek, rogali, przygotowywanie ciasta Wynagrodzenie: do 2200€ [netto] Miejsce : Niemcy 59-909 Bestwig Terminy: od zaraz Oferujemy: Darmowy dojazd na zlecenie Mieszkanie dla pracownika L

2024-04-08 13:18:03
Umowa zlecenie Rodzaj pracy: Stała
HR Real Estate
11 dni temu z lento.pl

Dam pracę dla piekarza lub cukiernika

Dam pracę dla piekarza lub cukiernika blisko granicy zarobki podane są przykładowe

2024-04-08 10:45:23
Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
BMW

Pomocnik piekarza

Opis stanowiska Opis Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracownik

2024-03-19 13:48:52
Kadry Serwis Sp. z o. o
3,7
31 dni temu z lento.pl

piekarz

Zakres obowiązków: wypiek pieczywa Wynagrodzenie brutto: od 3600 PLN Do wynagrodzenia zasadniczego premia 500+ Zawód: Piekarz* Wymagania inne:

2023-12-30 09:00:07
od 3600 zł
MBP Szczecin
111 dni temu z Ochotnicze Hufce Pracy

Zatrudnię Piekarza

Najciekawsze oferty pracy ze Szczecina i regionu Pomorza Zachodniego. Nie zwlekaj i zaaplikuj na najbardziej interesującą ofertę dla Ciebie! Zawsze aktualne ogłoszenia

2024-01-03 10:57:06
107 dni temu z ogloszenia.infoludek.pl

Piekarnia Genial - Piekarz

2024-02-15 10:57:05
64 dni temu z ogloszenia.infoludek.pl

Piekarz

Zakres obowiązków:- prowadzenie procesów i wykonywanie czynności związanych z wytwarzaniem różnych rodzajów wyrobów nietrwałych (pieczywa, ciast, pieczywa cukierniczego) przy użyciu odpowiednich maszyn, urządzeń i sprzętu Wymagania:Wymagania konieczn

2024-04-11 18:41:26
do 4900 zł Umowa o pracę Rodzaj pracy: Stała
RELLA INVESTMENTS SP. Z O. O
8 dni temu z Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

Piekarz

Twój zakres obowiązków, Jeśli posiadasz wykształcenie lub doświadczenie na stanowisku Piekarza i chciałbyś się dalej rozwijać w tym zawodzie - Dołącz do naszego międzypokoleniowego zespołu!​, , Na stanowisku Piekarz Twoja praca będzie polegała na..

2024-03-21 10:40:38
Auchan
29 dni temu z pracuj.pl

Pomocnik piekarza#1088485 OpisJako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji

2024-03-20 07:00:32
Hrappka.pl
30 dni temu z gowork.pl

Otrzymuj powiadomienia o nowych ofertach pracy Praca w piekarni Szczecin