Praca w opiece seniorów w Nideggen, okolice Aachen,Niemcy

Miejsce pracy: Lublin
Region: Lubelskie
Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Nideggen, okolice Aachen , Düren, Euskirchen, Erftstadt, Niemcy
Podpieczna ma 92 lata, 160 cm wzrostu i waży około 51 kg. Posiada IV stopień niepełnosprawności, choruje na demencję, objawiającą się przede wszystkim problemami z orientacją poza domem(w domu problemu nie ma) oraz artrozę. Ze względu na podeszły wiek ma osłabiony słuch lecz nosi aparat słuchowy. Ma częściową inkonty-nencję, korzysta z pampersów, trzeba jej regularnie przypominać o konieczności korzystania z toalety. Porusza się przy pomocy balkonika, noce z reguły przesypia spokojnie, sporadycznie może się przebudzić.
Do zadań Opiekunki należy pomoc seniorce w czynnościach codziennych, takich jak: przebieranie, higiena i pie-lęgnacja ciała, kąpiele oraz nadzorowanie w ciągu dnia i wspólna gimnastyka z seniorką. Niezbędne jest przypo-minanie o spożywaniu płynów, korzystaniu z toalety oraz pomoc przy spożywaniu posiłków. Dodatkowo Opie-kunka zajmuje się domem: pierze, gotuje, sprząta, robi zakupy. Spędza czas ze starszą Panią, wychodzi na wspól-ne spacery, gotuje razem z podopieczną.
Starsza pani mieszka samotnie w przestronny, 180- metrowym, jednorodzinnym domy. Córki seniorki mieszkają poza miastem, jedna z nich około 5 km. od miejsca zamieszkania podopiecznej- odwiedza ją. Sklepy oddalone są o około 10 minut drogi spacerem. Dla Opiekunki został przygotowany osobny, standardowo wyposażony pokój z łazienką. Na miejscu jest stały dostęp do Internetu. Czas wolny to minimum 2,5 godziny dziennie- do ustalenia na miejscu z rodziną.
Poszukujemy Pań z dobrą znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Zlecenie od 28.04.18 na 2 miesiące. Stawka 1300 EUR netto/ msc.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt.
Aplikuj na stanowisko:
Praca w opiece seniorów w Nideggen, okolice Aachen,Niemcy
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadomości jest wymagana. Treść wiadomości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości