Praca w opiece seniorów w Lauterstein ,Niemcy

Miejsce pracy: Kołobrzeg
Region: Zachodniopomorskie
Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni Opiekunkę osób starszych w Lauterstein, okolice Göppingen, Schabisch Gmünd, Stuttgartu, Niemcy
Opieki potrzebuje 89-letnia bardzo drobna seniorka (150 cm, 40 kg). Podopieczna posiada IV stopień niepełno-sprawności. Jest osobą leżącą po udarze i po złamaniu kości udowej. Cierpi na nietrzymanie moczu (pampersy). Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego. Jest bardzo drobna i szczupła. Stan psychiczny oceniany na dobry. Do pomocy jest specjali-styczne łóżko, podnośnik dla niepełnosprawnych, podnośnik wannowy, rollator, wózek inwalidzki, krzesełko toaletowe. Nosi okulary. Noce przesypia spokojnie. Opiekunkę zawoła za pomocą dzwonka. Aktualne terapie to gimnastyka lecznicza oraz wizyty Logopedy.
Informacje dodatkowe:
Podopieczna mieszka z mężem który nie wymaga opieki. Dom składa się z 4 pokoi. Dla opiekunki jest przewidziany pokój ze standardowym wyposażeniem. Do dyspozycji jest samochód. Jest internet.
Poszukujemy pań z komunikatywną znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Zlece-nie/zastępstwo od 16.03.18 na 2 m/c . Stawka 1150 euro netto m/c +100 euro premii świątecznej.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt .
Aplikuj na stanowisko:
Praca w opiece seniorów w Lauterstein ,Niemcy
Imię i nazwisko jest wymagane. Imię i nazwisko musi być dłuższe niż 5 znaków.
Adres email jest wymagany. Wpisz poprawny adres e-mail
Dozwolone rozszerzenia to .doc, .pdf, .odt , .rtf
Treść wiadmości jest wymagana. Treść wiadmości musi być dłuższa niż 5 znaków
Zgłoś opinie
Prześlij opinie o Nuzle.pl

Twoja uwaga została wysłana.

Uzupełnij treść wiadomości